Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 19 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 16 мамырдағы № 79 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 мамырда № 28154 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 19 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4056 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы каулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары С.А. Құсановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жумабаев ауданының
әкімі
К. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2017 года № 19 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 мая 2022 года № 79. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 мая 2022 года № 28154
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-​Казахстанской области "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 31 января 2017 года № 19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4056) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Кусанова С.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
К. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Северо-Казахстанской области"
Приложение к постановлению
акимата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области