"Барлық кандидаттар үшiн үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу және сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 91 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 18 қарашадағы № 241 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қарашада № 30603 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Барлық кандидаттар үшiн үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу және сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 91 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5399 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының преамбуласы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орын осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы және 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Мамлют ауданның әкімі В. Лукин
"КЕЛІСІЛДІ"
Мамлют аудандық
сайлау комиссиясы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 18 қарашадағы № 241
қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 8 мамырдағы № 91
қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орын
№ т/т
Елді мекендердің атауы
Үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орын
1
Мамлютка қаласы

О внесении изменений в постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2019 года № 91 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч всем кандидатам с избирателями (выборщиками)"
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2022 года № 241. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2022 года № 30603
Акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2019 года № 91 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч всем кандидатам с избирателями (выборщиками)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5399) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области";
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
пункт 2 и приложение 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Мамлютского района В. Лукин
"СОГЛАСОВАНО"
Мамлютская районная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 18 ноября 2022 года № 241
Приложение 1
к постановлению акимата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
от 8 мая 2019 года № 91
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Мамлютка

1) Сәбит Мұқанов көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 1 Мамлют мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы; 2) Рабочая көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 2 Мамлют орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы; 3) Ғ. Мүсірепов көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Хасан Бектұрғанов атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы; 4) Гуденко көшесі, "Сказка" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
2
Андреевка ауылы
50 лет Казахстана көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйі ғимаратына қарама-қарсы.
3
Белое ауылы
Мектеп көшесі, "Бакина" жеке кәсіпкер дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
4
Бике ауылы
Мектеп көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Бике ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйі ғимаратына қарама-қарсы.
5
Воскресеновка ауылы
Жеңіс көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Воскресеновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы.
6
Дубровное ауылы
Гуденко көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "С.Г. Гуденко атындағы Дубровное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы.
7
Краснознаменное ауылы
Конституция көшесі, "Анжелика" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
8
Қызыләскер ауылы
Мир көшесі, "Кзыласкерское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимаратына қарама-қарсы.
9
Леденево ауылы
Жастар көшесі, "Қазпошта" Акционерлік қоғамы бөлімшесінің ғимаратына қарама-қарсы.
10
Новомихайловка ауылы
Победа көшесі, "Сагандыков Мурат Нурмулдинович" жеке кәсіпкер дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
11
Покровка ауылы
Мир көшесі, "Нұр" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
12
Афонькино ауылы
Орталық көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы.

1) улица Сабита Муканова, напротив здания коммунального государственного учреждения "Мамлютская школа-гимназия № 1" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"; 2) улица Рабочая, напротив здания коммунального государственного учреждения "Мамлютская средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"; 3) улица Г Мусрепова, напротив здания коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-сад имени Хасана Бектурганова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"; 4) улица Гуденко, напротив здания магазина "Сказка".
2
село Андреевка
улица 50 лет Казахстана, напротив здания Дома культуры государственного учреждения "Аппарат Акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
3
село Белое
улица Мектеп, напротив здания магазина индивидуального предпринимателя "Бакина".
4
село Бике
улица Мектеп, напротив здания Дома культуры государственного учреждения "Аппарат Акима сельского округа Бике Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
5
село Воскресеновка
улица Жеңіс, напротив здания коммунального государственного учреждения "Воскресеновская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
6
село Дубровное
улица Гуденко, напротив здания коммунального государственного учреждения "Дубровинская средняя школа имени С.Г. Гуденко" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
7
село Краснознаменное
улица Конституции, напротив здания магазина "Анжелика".
8
село Кызыласкер
улица Мира, напротив здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Кзыласкерское".
9
село Леденево
улица Жастар, напротив здания отделения Акционерного Общества "Казпочта".
10
село Новомихайловка
улица Победа, напротив здания магазина индивидуального предпринимателя "Сагандыков Мурат Нурмулдинович".
11
село Покровка
улица Мира, напротив здания магазина "Нұр".
12
село Афонькино
улица Орталық, напротив здания государственного учреждения "Аппарат Акима Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".