Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 379 "Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 3 ақпандағы № 140 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 ақпанда № 26759 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШTІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 379 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6535 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов

О признании утратившим силу решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2020 года № 379 "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 3 февраля 2022 года № 140. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 февраля 2022 года № 26759
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области" от 11 сентября 2020 года № 379 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6535).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов