Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округі Тихоокеан және Шұңқыркөл ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28270 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тихоокеан және Шұңқыркөл ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуірдегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округі Тихоокеан ауылының көшелері:
Пролетарская көшесін Тұран көшесіне;
Ленин көшесін Болашақ көшесіне;
Октябрьская көшесін Дарын көшесіне қайта аталсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округі Шұңқыркөл ауылының көшелері:
Чапаев көшесін Көктем көшесіне;
Ленин көшесін Бәйтерек көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тихоокеан ауылдық округінің әкімі Е. Бакиров

О переименовании улиц сел Тихоокеанское и Шункырколь Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2022 года № 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28270
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Тихоокеанское и Шункырколь и на основании заключения областной ономастической комиссииот 16 апреля 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Тихоокеанское Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области:
улицу Пролетарская на улицу Тұран;
улицу Ленина на улицу Болашақ;
улицу Октябрьская на улицу Дарын.
2. Переименовать улицы села Шункырколь Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области:
улицу Чапаева на улицу Көктем;
улицу Ленина на улицу Бәйтерек.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тихоокеанского сельского округа Е. Бакиров