Уәлиханов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 3-25 с "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 3-18 c шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 мамырда № 28184 болып тіркелді
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 3-25 с "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4694 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыпқа орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешімінің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 510-бабының 1-тармағына сәйкес Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімінің 2-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының хатшысы М. Абдулов

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 16 апреля 2018 года № 3-25 с "О ставках на земельный налог"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 мая 2022 года № 3-18 c. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2022 года № 28184
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О ставках на земельный налог" от 16 апреля 2018 года № 3-25с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4694), следующие изменения:
заголовок решения на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"О ставках земельного налога";
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Cекретарь
Уалихановского районного маслихата
М. Абдулов