Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 28 қарашадағы № 255 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қарашада № 30777 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 9) тармақшасына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 19-бабы 4 және 5–тармақтарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының аумағында жүзеге асырылатын жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 1 (бір) километрге 6 (алты) теңге көлемінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов ауданының әкімі К. Пшенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов аудандық мәслихаты

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2022 года № 255. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2022 года № 30777
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктами 4 и 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории Уалихановского района Северо-Казахстанской области в размере 6 (шесть) тенге за 1 (один) километр.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уалихановского района К. Пшенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Уалихановский районный маслихат
Северо-Казахстанской области