Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Мортық және Көктерек ауылдарында атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 қазандағы № 20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 қарашада № 30382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35- бабының 2 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының ономастика комиссиясының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысының негізінде және Мортық, Көктерек ауылдары халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округінің Мортық ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көшесіне Ыбырай Алтынсарин көшесі;
№ 2 атауы жоқ көшесіне Бірлік көшесі;
№ 3 атауы жоқ көшесіне Абылай хан көшесі;
№ 4 атауы жоқ көшесіне Абай көшесі;
№ 5 атауы жоқ көшесіне Бауыржан Момышұлы көшесі;
№ 6 атауы жоқ көшесіне Мортық көшесі.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округінің Көктерек ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көшесіне Ақбидай көшесі;
№ 2 атауы жоқ көшесіне Құлагер көшесі;
№ 3 атауы жоқ көшесіне Болашақ көшесі;
№ 4 атауы жоқ көшесіне Бейбітшілік көшесі;
№ 5 атауы жоқ көшесіне Атамекен көшесі;
№ 6 атауы жоқ көшесіне Тұмар көшесі;
№ 7 атауы жоқ көшесіне Достық көшесі;
№ 8 атауы жоқ көшесіне Жастар көшесі;
№ 9 атауы жоқ көшесіне Шоқан Уәлиханов көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көктерек ауылдық округінің әкімі М. Сарбасов

О присвоении наименований безымянным улицам в селах Мортык и Коктерек Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 28 октября 2022 года № 20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 ноября 2022 года № 30382
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года и с учетом мнения населения сел Мортык, Коктерек РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Мортык Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области следующие наименования:
безымянной улице № 1 улица Ыбырай Алтынсарин;
безымянной улице № 2 улица Бірлік;
безымянной улице № 3 улица Абылай хан;
безымянной улице № 4 улица Абай;
безымянной улице № 5 улица Бауыржан Момышұлы;
безымянной улице № 6 улица Мортық.
2. Присвоить безымянным улицам села Коктерек Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области следующие наименования:
безымянной улице № 1 улица Ақбидай;
безымянной улице № 2 улица Құлагер;
безымянной улице № 3 улица Болашақ;
безымянной улице № 4 улица Бейбітшілік;
безымянной улице № 5 улица Атамекен;
безымянной улице № 6 улица Тұмар;
безымянной улице № 7 улица Достық;
безымянной улице № 8 улица Жастар;
безымянной улице № 9 улица Шоқан Уәлиханов.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коктерекского сельского округа М. Сарбасов