Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округінің Атырау ауылын қайта атау туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 ақпандағы № 24 қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 23 ақпандағы № 128-VIІ бірлескен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 наурызда № 27084 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облысының ономастикалық комиссиясының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы қорытындысына, Атырау облысы Атырау қаласының жергілікті өкілді және атқарушы органдарының ұсынуына сәйкес, Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округі Атырау ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округінің Атырау ауылы Қызыл балық ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Атырау облысы әкімдігінің қаулысының және Атырау облыстық мәслихатының шешімінің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Атырау облысы әкімдігінің қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі М. Досмухамбетов
Мәслихат хатшысы А. Наутиев

О переименовании села Атырау Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области
Совместное постановление акимата Атырауской области от 23 февраля 2022 года № 24 и решение Атырауского областного маслихата от 23 февраля 2022 года № 128-VIІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 марта 2022 года № 27084
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением ономастической комиссии Атырауской области от 6 декабря 2019 года, представлением местных представительных и исполнительных органов города Атырау Атырауской области, учитывая мнения населения села Атырау Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области, Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Село Атырау Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области переименовать в село Қызыл балық.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Атырауской области и решения Атырауского областного маслихата возложить на заместителя акима Атырауской области и председателя постоянной комиссии по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правозащите Атырауского областного маслихата.
3. Настоящее совместное постановление акимата Атырауской области и решение Атырауского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области М. Досмухамбетов
Секретарь маслихата А. Наутиев