Атырау облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 141 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 маусымда № 28586 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) қоса беріліп отырған Атырау облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) Атырау облысында бір тәрбиеленушіге бір күнге ата-ана төлемақысының мөлшері 3 жасқа дейінгілерге – 627 (алты жүз жиырма жеті) теңге, 3-тен 7 жасқа дейінгілерге - 784 (жеті жүз сексен төрт) теңге болып бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 22 июня 2022 года № 141. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2022 года № 28586
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в Атырауской области;
2) размер родительской платы за день на одного воспитанника в Атырауской области в возрасте до 3-х лет – 627 (шестьсот двадцать семь) тенге, в возрасте от 3-х до 7-и лет - 784 (семьсот восемьдесять четыре) тенге.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов
Атырау облысы әкімдігінің
2022 жылғы 22 маусымдағы
№ 141 қаулысымен бекітілген
Атырау облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов
Утвержден постановлением Акимата Атырауской области
от 22 июня 2022 года № 141
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в Атырауской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 18.03.2024 № 61 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі білім беру ұйымда рындағы тәрбиеленушілердің жалпы саны
Бір айда бір тәрбиеленушіге арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру (шығындардың орташа бағасы) мөлшері (теңге)
Ауылдық жердегі жалпы міндеттегі топтар
Қалалық жердегі жалпы міндеттегі топтар
Түзету үлгісіндегі топтардың тәрбиеленушілері
Туберкулез, аллергия ауруларымен, қант диабетімен ауыратын, әлжуаз және жиі ауыратын балаларға арналған топтардың тәрбиеленушілері
Мектепке дейінгі жарты күн болатын шағын орталықтар
ауыл
қала
ауыл
қала
ауыл
қала
1

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Атырауской области от 18.03.2024 № 61 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Общее количество воспитанников в дошкольных организациях образования
Размер подушевого финансирования (средняя стоимость расходов) на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы общего назначения в сельской местности
Группы общего назначения в городской местности
Воспитанники в группах коррекционного типа
Воспитанники в группах с туберкулезными, аллергическими заболеваниями, с заболеванием сахарного диабета, ослабленных и часто болеющих детей
Дошкольные мини-центры с неполным днем пребывания
село
город
село
город
село
город
1