Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 108-VII "Атырау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 20 маусымдағы № 164-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 маусымда № 28618 болып тіркелді
Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облыстық мәслихатының "Атырау облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 108-VII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25831 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы А. Наутиев
Атырау облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
20 маусымдағы № 164-VII
шешіміне 1-қосымша
Атырау облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
13 желтоқсандағы № 108-VII
шешіміне 1-қосымша
Атырау облысы бойынша ауданаралық (қалааралық облысішілік) автомобиль қатынастарының тізбесі
№ р\с
Бағыт нөмірі
Қатынастар
1.
№129
Атырау-Құлсары
2.
№110
Атырауы-Индер
3.
№104
Атырау-Махамбет
4.
№96
Атырау-Құрманғазы
5.
№86
Атырау-Миялы
6.
№133
Атырау-Мақат
7.
№98
Атырау-Аққыстау
8.
№101
Атырау - Ақжайық
9.
№102
Атырау – Сағыз
10.
№103
Атырау – Сарайшық - Жалғансай
11.
№105
Атырау - Бейбарыс
Атырау облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
20 маусымдағы № 164-VII
шешіміне 2-қосымша
Атырау облыстық
мәслихатының 2021 жылғы
13 желтоқсандағы № 108-VII
шешіміне 2-қосымша
Атырау облысы бойынша ауданішілік автомобиль қатынастарының тізбесі
№ р\с
Бағыт нөмірі
Қатынастар
1.
№1
Ауданішілік маршрут
Мақат кенті Локомотив шағын ауданы - Ынтымақ шағын ауданы
2.
№2
Ауданішілік маршрут Доссор кенті А.Нұрсейтов көшесі - Ә.Мантаев көшесі
3.
№3
Мақат кенті - Доссор кенті
4.
№4

О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 108-VII "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 20 июня 2022 года № 164-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2022 года № 28618
Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области" от 13 декабря 2021 года № 108-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25831) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Наутиев
Приложение 1 к решению
Атырауского областного
маслихата от 20 июня 2022
года № 164-VII
Приложение 1 к решению
Атырауского областного
маслихата от 13 декабря 2021
года № 108-VII
Перечень межрайонных (междугородных внутриобластных) автомобильных сообщений по Атырауской области
№ п\п
Номер маршрута
Сообщения
1.
№129
Атырау - Кульсары
2.
№110
Атырау - Индер
3.
№ 104
Атырау - Махамбет
4.
№ 96
Атырау - Курмангазы
5.
№ 86
Атырау - Миялы
6.
№ 133
Атырау - Макат
7.
№ 98
Атырау – Аккистау
8.
№101
Атырау - Акжайық
9.
№102
Атырау - Сагиз
10.
№103
Атырау - Сарайшык - Жалгансай
11.
№105
Атырау - Бейбарыс
Приложение 2 к решению
Атырауского областного
маслихата от 20 июня 2022
года № 164-VII
Приложение 2 к решению
Атырауского областного
маслихата от 13 декабря 2021
года № 108-VII
Перечень внутрирайонных автомобильных сообщений по Атырауской области
№ п\п
Номер маршрута
Сообщения
1.
№1
внутрирайонный маршрут посҰлок Макат микрорайон Локомотив - микрорайон Ынтымак
2.
№2
внутрирайонный маршрут посҰлок Доссор улица А.Нурсейтов - улица А.Мантаев
3.
№3
посҰлок Макат – посҰлок Доссор
4.
№4