Атырау облысы Құрманғазы ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 207 бірлескен қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 186-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қазанда № 30120 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 27-баптарына, облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 11 наурыздағы қорытындысына сәйкес, Атырау облысы Құрманғазы ауданының жергілікті өкілді және атқарушы органдарының ұсынуы бойынша, Байда ауылдық округі, Котяевка және Приморье ауылдары халқының пікірлерін ескере отырып, Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Құрманғазы ауданының келесі әкімшілік-аумақтық бірліктері:
1) Байда ауылдық округі – Бөкейхан ауылдық округі;
2) Байда ауылдық округінің Котяевка ауылы – Бөкейхан ауылы;
3) Теңіз ауылдық округінің Приморье ауылы – Теңіз ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Атырау облысы әкімдігі қаулысының және Атырау облыстық мәслихаты шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасарына және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Атырау облысы әкімдігінің қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов
Мәслихат хатшысы А. Наутиев

О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Курмангазинского района Атырауской области
Совместные постановление акимата Атырауской области от 30 сентября 2022 года № 207 и решение Атырауского областного маслихата от 30 сентября 2022 года № 186-VIІ. Зарегистрированы в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2022 года № 30120
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением областной ономастической комиссии от 11 марта 2022 года, по представлению местных представительных и исполнительных органов Курмангазинского района Атырауской области, учитывая мнения населения Байдинского сельского округа, сел Котяевка и Приморье, акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие административно-территориальные единицы Курмангазинского района Атырауской области:
1) Байдинский сельский округ – в сельский округ Бөкейхан;
2) село Котяевка Байдинского сельского округа – в село Бөкейхан;
3) село Приморье Тенизского сельского округа – в село Теңіз.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата Атырауской области и решения Атырауского областного маслихата возложить на заместителя акима Атырауской области и председателя постоянной комиссии по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правозащите Атырауского областного маслихата.
3. Настоящее совместное постановление акимата Атырауской области и решение Атырауского областного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов
Секретарь маслихата А. Наутиев