Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 8 шілдедегі № 136 "Атырау облысының педагогтарын көтермелеудің қосымша шараларын белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 226 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қарашада № 30395 болып тіркелді
Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысының педагогтарын көтермелеудің қосымша шараларын белгілеу туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 8 шілдедегі № 136 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4700 тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Атырау облысының педагогтарын көтермелеудің қосымша шараларын тағайындау сипаттамасы, тәртібі, оның ішінде біржолғы сыйақы төлемдерінің мөлшерінде:
келесі мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің талаптарына сәйкес Комиссиямен шешім қабылдағанға дейін үш жұмыс күнінен кешіктірмей кандидатқа алдын ала шешімге өз ұстанымын білдіруге мүмкіндік беріледі.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов

О внесении дополнения в постановление акимата Атырауской области от 8 июля 2020 года № 136 "Об установлении дополнительных мер поощрения педагогов Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 17 октября 2022 года № 226. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2022 года № 30395
Акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 8 июля 2020 года № 136 "Об установлении дополнительных мер поощрения педагогов Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4700) следующее дополнение:
в Описании, порядке присвоения дополнительных мер поощрения педагогов Атырауской области, в том числе размер выплат единовременного вознаграждения, утвержденных указанным постановлением:
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. В соответствии с требованиями Административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан Комиссией предоставляется возможность кандидату выразить свою позицию к предварительному решению, о котором уведомляется заранее, но не позднее чем за три рабочих дня до принятия решения.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов