Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 486 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Махамбет ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 136 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28010 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Махамбет ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 486 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Мажиев

О признании утратившим силу решения Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 486 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Махамбетском районе"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 6 мая 2022 года № 136. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28010
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Махамбетского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Махамбетском районе" от 23 декабря 2020 года № 486 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4865).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Секретарь маслихата К. Мажиев