Бейбарыс ауылдық округінің Бейбарыс ауылындағы жаңа көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бейбарыс ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 46 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 қарашада № 30707 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бейбарыс ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 мамырдағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Бейбарыс ауылдық округінің Бейбарыс ауылындағы жаңа көшеге Шин И Хен атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Т. Даулбаев

О присвоении наименования новой улице села Бейбарыс Бейбарыского сельского округа
Решение акима Бейбарыского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 22 ноября 2022 года № 46. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2022 года № 30707
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Бейбарыс и на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 18 мая 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице села Бейбарыс Бейбарыского сельского округа наименование Шин И Хен.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Даулбаев