Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 85 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 қаңтарда № 31585 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сарайшық ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 14 шілдедегі қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі Сарайшық ауылындағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) № 14 көшеге – Зұлқарнай Алдамжар көшесі;
2) № 13 көшеге – Қоныс Мақтымқұлов көшесі;
3) № 2 көшеге – Мұрат Қанашин көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Р. Тұрдағали

О присвоении наименований улицам
Решение акима Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 28 декабря 2022 года № 85. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2023 года № 31585
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Сарайчик и на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 14 июля 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в селе Сарайчик Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области следующие наименования:
1) улице № 14 – улица Зұлқарнай Алдамжар;
2) улице № 13 – улица Қоныс Мақтымқұлов;
3) улице № 2 – улица Мұрат Қанашин.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Р. Тұрдағали