Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 86 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 қаңтарда № 31587 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сарайшық ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 11 наурыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Махамбет ауданы Сарайшық ауылдық округі Сарайшық ауылындағы № 12 көшеге Сапарғали Мұқалов атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Р. Тұрдағали

О присвоении наименования улице
Решение акима Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 28 декабря 2022 года № 86. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2023 года № 31587
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Сарайчик и на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 11 марта 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 12 в селе Сарайчик Сарайчиковского сельского округа Махамбетского района Атырауской области наименование Сапарғали Мұқалов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Р. Тұрдағали