Махамбет ауданы Бақсай ауылдық округі Таңдай ауылының жаңа көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бақсай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 25 қарашадағы № 84 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қарашада № 30776 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 мамырдағы қорытындысының негізінде және Таңдай ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Махамбет ауданы Бақсай ауылдық округі Таңдай ауылындағы жаңа көшеге Мұқтау Ідірісов атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Б. Салихов

О присвоении наименования новой улице села Тандай Баксайского сельского округа Махамбетского района
Решение акима Баксайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 25 ноября 2022 года № 84. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2022 года № 30776
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 18 мая 2022 года и с учетом мнения населения села Тандай, РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице села Тандай Баксайского сельского округа Махамбетского района наименование Мұқтау Ідірісов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Салихов