Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27661 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға ауданының аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 11-10/95 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі Мұқыр ауылының аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит, вирустық диарея аурулардың жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26677 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Мұқыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қызылқоға ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Мұқыр ауылдық округінің әкімі М. Есқалиев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района от 27 января 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 11 апреля 2022 года № 16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27661
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Территориальная инспекция Кызылкогинского района Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 06 апреля 2022 года № 11-10/ 95, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Мукур Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезней инфекционный ринотрахеит, вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 27 января 2022 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26677).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Мукурского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кызылкогинского района после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Мукурского сельского округа М. Есқалиев