Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 18 қаңтардағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қаңтарда № 26602 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына сәйкес, Миялы ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 20 сәуірдегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Миялы ауылдық округі Миялы ауылының атауы жоқ келесі атауы жоқ көшелеріне атау берілсін:
№1 атау жоқ көше - "Салық Зиманов" көшесі;
№3 атау жоқ көше - "Күйші Дина" көшесі;
№4 атау жоқ көше - "Әбілхайыр хан" көшесі;
№5 атау жоқ көше - "Зейнолла Қабдолов" көшесі;
№7 атау жоқ көше - "Хиуаз Доспанова" көшесі;
№8 атау жоқ көше - "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
№9 атау жоқ көше - "Тәуелсіздік" көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округінің әкімі С. Салыков

О присвоении наименований улицам
Решение акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 18 января 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 января 2022 года № 26602
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнение жителей села Миялы и на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 20 апреля 2021 года РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам села Миялы, Миялинского сельского округа:
безымянной улице №1- улица "Салық Зиманов";
безымянной улице №3 - улица "Күйші Дина";
безымянной улице №4 - улица "Әбілхайыр хан";
безымянной улице №5 - улица "Зейнолла Қабдолов";
безымянной улице №7 - улица "Хиуаз Доспанова";
безымянной улице №8 - лица "Бауыржан Момышұлы";
безымянной улице №9 - улица "Тәуелсіздік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после для его первого официального опубликования.
Аким Миялинского сельского округа С. Салыков