Индербор кенті аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Атырау облысы Индер ауданы Индербор кенті әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 43 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 сәуірде № 27461 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 4-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына және 48-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Индербор кенті аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Индербор кенті әкімінің орынбасары А. Габдуллинге жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі А. Аймуратов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории поселка Индербор
Решение акима поселка Индербор Индерского района Атырауской области от 5 апреля 2022 года № 43. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27461
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 статьи 4 и статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории поселка Индербор.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Индербор Габдуллина А.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка А. Аймуратов