Мақат ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 02 "Мақат ауданының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қарашадағы № 208 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 желтоқсанда № 30871 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Мақат ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақат ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 02 "Мақат ауданының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3784 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақат ауданының әкімі Р. Ибрагимов

О признании утратившим силу постановления акимата Макатского района от 9 января 2017 года № 02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов Макатского района"
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 29 ноября 2022 года № 208. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 декабря 2022 года № 30871
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Макат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Макатского района от 9 января 2017 года № 02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов Макатского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3784).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Макатского района Р. Ибрагимов