Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/48-VIІ "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді және медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 15/181-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 27979 болып тiркелдi
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді және медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/48-VІI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6176 тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы Түркістан облысында тұратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде рецепт бойынша облыстық бюджет қаражаты есебінен тегін қосымша берілетін дәрілік заттар, арнайы емдік өнімдер және медициналық бұйымдардың тізілімі мынадай жолдармен толықтырылсын:
Олапариб (Линпарза) 150 мг
Барлық санаттар
Нусинерсен 12 мг (5 мл)
Барлық санаттар
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық
мәслихатының хатшысы К. Балабиев

О внесении дополнений в решение Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/48-VII "О дополнительном предоставлении лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение Туркестанского областного маслихата от 6 мая 2022 года № 15/181-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 27979
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата "О дополнительном предоставлении лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно" от 21 апреля 2021 года № 5/48-VIІ (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6176) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению Перечень дополнительных лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий предоставляемых отдельным категориям граждан, проживающим в Туркестанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно за счет средств областного бюджета дополнить строками следующего содержания:
Олапариб (Линпарза) 150 мг
Все категории
Нусинерсен 12 мг (5 мл)
Все категории
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Туркестанского
областного маслихата К. Балабиев