Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң "Оңтүстік Қазақстан облысының жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесін бекіту туралы" 2017 жылғы 7 тамыздағы № 211 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 19 мамырдағы № 98 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 мамырда № 28248 болып тiркелдi
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң "Оңтүстік Қазақстан облысының жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесін бекіту туралы" 2017 жылғы 7 тамыздағы № 211 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4202 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысының жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар министрлігінің
орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі
комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Түркістан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 19 мамырдағы
№ 98 қаулысына қосымша
Оңтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2017 жылғы 7 тамыздағы
№ 211 қаулысына қосымша
Түркістан облысындағы жергілікті маңызы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объектілерінің тізбесі
Объектілердің атауы
Жер көлемі, гектар
Мемлекеттік өңірлік табиғи парк
1
Сырдария-Түркістан мемлекеттік өңірлік табиғи паркі

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 7 августа 2017 года № 211 "Об утверждении Перечня объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения Южно-Казахстанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 19 мая 2022 года № 98. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2022 года № 28248
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области "Об утверждении Перечня объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения Южно-Казахстанской области" от 7 августа 2017 года № 211 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4202) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Перечня объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения Туркестанской области";
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить перечень объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения Туркестанской области согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Комитет лесного
хозяйства и животного мира Министерства
экологии, геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской
области от 19 мая
2022 года № 98
Приложение
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 7 августа 2017 года № 211
Перечень объектов государственного природно-заповедного фонда местного значения Туркестанской области
Наименование объекта
Площадь, гектар
Государственный региональный природный парк
1
Сырдарья-Туркестанский государственный региональный природный парк