Түркістан облыстық мәслихатының "Түркістан облысының елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету Қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 30 қазандағы № 53/548-VII және "Түркістан облысының елді мекендерінде қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 4 ақпандағы № 2/13-VII шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 17/221-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қыркүйекте № 29593 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мыналардың:
1) "Түркістан облысы елді мекендерінде иттер мен мысықтарды асырау және серуендету Қағидаларын бекіту туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 53/548-VII шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5885 болып тіркелген);
2) "Түркістан облысы елді мекендерінде қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою Қағидаларын бекіту туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 4 ақпандағы № 2/13-VII шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6057 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихатының хатшысы К. Балабиев

О признании утратившими силу решений Туркестанского областного маслихата от 30 октября 2020 года № 53/548-VII "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек в населенных пунктах Туркестанской области" и от 4 февраля 2021 года № 2/13-VII "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Туркестанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 14 сентября 2022 года № 17/221-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2022 года № 29593
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Туркестанского областного маслихата от 30 октября 2020 года № 53/548-VII "Об утверждении Правил содержания и выгула собак и кошек в населенных пунктах Туркестанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5885);
2) решение Туркестанского областного маслихата от 4 февраля 2021 года № 2/13-VII "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в населенных пунктах Туркестанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6057).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь Туркестанского областного маслихата К. Балабиев