Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 17/215-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 қыркүйекте № 29594 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Түркістан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихатының хатшысы К. Балабиев
Түркістан облыстық мәслихаты
2022 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 17/215-VII Шешімге қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Түркістан қаласының аумағында орналасқан республикалық маңызы бар тарихи және мәдени ескерткіштерді қорғау аймақтарының шекараларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы № 41/401-IV шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2056 болып тіркелген);
2. "Түркістан қаласының аумағында орналасқан республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекараларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 13/117-V шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2312 болып тіркелген);
3. "Түркістан қаласы, Бәйдібек, Қазығұрт, Отырар, Сайрам және Созақ аудандарының аумағында орналасқан республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің қорғау аймақтары, құрылыс салуды реттеу аймақтары және қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекараларын бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/268-V шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2960 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Южно-Казахстанского областного маслихата
Решение Туркестанского областного маслихата от 14 сентября 2022 года № 17/215-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2022 года № 29594
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решений Южно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Туркестанского областного маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Туркестанский областной маслихат
от 14 сентября 2022 года № 17/215-VII
Перечень утративших силу некоторых решений Южно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2011 года № 41/401-IV "Об утверждении границ охранных зон памятников истории и культуры республиканского значения, расположенных на территории города Туркестан" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2056);
2. Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 мая 2013 года № 13/117-V "Об утверждении границ зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта памятников истории и культуры республиканского значения, расположенных на территории города Туркестан" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2312);
3. Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/268-V "Об утверждении границ охраняемых зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта памятников истории и культуры республиканского значения, расположенных на территории города Туркестан, Байдибекского, Казыгуртского, Отырарского, Сайрамского и Сузакского районов" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2960).