Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/122-VІI "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 17/204-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қыркүйекте № 29721 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/122-VІI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25905 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 170 723 210 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 59 991 714 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 279 980 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 323 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 1 096 446 193 мың теңге;
2) шығындар – 1 209 036 280 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 29 762 391 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 543 722 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 306 113 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 109 570 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 109 570 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 8 660 249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 660 249 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға облыстық бюджетке және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне - 50 пайыз;
облыстық бюджетке басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 32,7 пайыз;
Жетісай ауданының – 27,4 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 35,8 пайыз;
Келес ауданының – 27,7 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 26,8 пайыз;
Ордабасы ауданының – 19,2 пайыз;
Отырар ауданының – 45,5 пайыз;
Сайрам ауданының – 27,7 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 34,5 пайыз;
Сауран ауданының – 45,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 29 пайыз;

О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/122-VІI "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 14 сентября 2022 года № 17/204-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2022 года № 29721. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/122-VІI "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25905) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 170 723 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 59 991 714 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 279 980 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 323 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 096 446 193 тысяч тенге;
2) затраты – 1 209 036 280 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 29 762 391 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 543 722 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 306 113 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 109 570 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 109 570 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – -8 660 249 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – 8 660 249 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в областной бюджет и районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в бюджет района Байдибек – 32,7 процента;
Жетысайского района – 27,4 процента;
Казыгуртского района – 35,8 процента;
Келесского района – 27,7 процента;
Мактааральского района – 26,8 процента;
Ордабасынского района – 19,2 процента;
Отрарского района – 45,5 процента;
Сайрамского района – 27,7 процента;
Сарыагашского района – 34,5 процента;
района Сауран – 45,7 процента;
Толебийского района – 29 процента;

Түлкібас ауданының – 34,2 пайыз;
Шардара ауданының – 47,3 пайыз;
Арыс қаласының – 31,2 пайыз;
Кентау қаласының – 18,9 пайыз;
Түркістан қаласының – 37,1 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 67,3 пайыз;
Жетісай ауданынан – 72,6 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 64,2 пайыз;
Келес ауданынан – 72,3 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 73,2 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 80,8 пайыз;
Отырар ауданынан – 54,5 пайыз;
Сайрам ауданынан – 72,3 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 65,5 пайыз;
Сауран ауданынан – 54,3 пайыз;
Созақ ауданынан – 100 пайыз;
Төлеби ауданынан – 71 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 65,8 пайыз;
Шардара ауданынан – 52,7 пайыз;
Арыс қаласынан – 68,8 пайыз;
Кентау қаласынан – 81,1 пайыз;
Түркістан қаласынан – 62,9 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Жетісай, Қазығұрт, Сайрам, Төлеби, Түлкібас аудандарынан және Кентау қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Жетісай ауданының бюджетіне – 23,8 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 32,3 пайыз;
Сайрам ауданының – 45,1 пайыз;
Төлеби ауданының – 20,9 пайыз;
Түлкібас ауданының – 31,2 пайыз;
Кентау қаласының – 25,3 пайыз;
облыстық бюджетке Жетісай, Қазығұрт, Сайрам, Төлеби, Түлкібас аудандарынан және Кентау қаласынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Жетісай ауданының бюджетінен – 76,2 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 67,7 пайыз;
Сайрам ауданының – 54,9 пайыз;
Төлеби ауданының – 79,1 пайыз;
Түлкібас ауданының – 68,8 пайыз;
Кентау қаласының – 74,7 пайыз;
әлеуметтік салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 37,7 пайыз;
Жетісай ауданының – 45,3 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 37,3 пайыз;
Келес ауданының – 49,4 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 74,3 пайыз;
Ордабасы ауданының – 41,3 пайыз;
Отырар ауданының – 50 пайыз;
Сайрам ауданының – 32,2 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 42,2 пайыз;
Сауран ауданының – 36,3 пайыз;
Созақ ауданының – 16,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 42,4 пайыз;
Түлкібас ауданының – 46,1 пайыз;
Шардара ауданының – 47,8 пайыз;
Арыс қаласының – 75,3 пайыз;
Кентау қаласының – 39,5 пайыз;
Түркістан қаласының – 65,2 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 62,3 пайыз;
Жетісай ауданынан – 54,7 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 62,7 пайыз;
Келес ауданынан – 50,6 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 25,7 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 58,7 пайыз;
Отырар ауданынан – 50 пайыз;

Тюлькубасского района – 34,2 процента;
Шардаринского района – 47,3 процента;
города Арысь – 31,2 процента;
города Кентау – 18,9 процента;
города Туркестан – 37,1 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 67,3 процента;
Жетысайского района – 72,6 процента;
Казыгуртского района – 64,2 процента;
Келесского района – 72,3 процента;
Мактааральского района – 73,2 процента;
Ордабасынского района – 80,8 процента;
Отрарского района – 54,5 процента;
Сайрамского района – 72,3 процента;
Сарыагашского района – 65,5 процента;
района Сауран – 54,3 процента;
Сузакского района – 100 процентов;
Толебийского района – 71 процента;
Тюлькубасского района – 65,8 процента;
Шардаринского района – 52,7 процента;
города Арысь – 68,8 процента;
города Кентау – 81,1 процента;
города Туркестан – 62,9 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан не облагаемых у источника выплаты, кроме Жетысайского, Казыгуртского, Сайрамского, Толебийского, Тюлькубасского района и города Кентау, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в бюджет Жетысайского района – 23,8 процента;
Казыгуртского района – 32,3 процента;
Сайрамского района – 45,1 процента;
Толебийского района – 20,9 процента;
Тюлькубасского района – 31,2 процента;
города Кентау – 25,3 процента;
в областной бюджет, кроме Жетысайского, Казыгуртского, Сайрамского, Толебийского, Тюлькубасского района и города Кентау, от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
от Жетысайского района – 76,2 процента
Казыгуртского района – 67,7 процента;
Сайрамского района – 54,9 процента;
Толебийского района – 79,1 процента;
Тюлькубасского района – 68,8 процента;
города Кентау – 74,7 процента;
по социальному налогу:
в бюджет района Байдибек – 37,7 процента;
Жетысайского района – 45,3 процента;
Казыгуртского района – 37,3 процента;
Келесского района – 49,4 процента;
Мактааральского района – 74,3 процента;
Ордабасынского района – 41,3 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 32,2 процента;
Сарыагашского района – 42,2 процента;
района Сауран – 36,3 процента;
Созакского района – 16,7 процента;
Толебийского района – 42,4 процента;
Тюлькубасского района – 46,1 процента;
Шардаринского района – 47,8 процента;
города Арысь – 75,3 процента;
города Кентау – 39,5 процента;
города Туркестан – 65,2 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 62,3 процента;
Жетысайского района – 54,7 процента;
Казыгуртского района – 62,7 процента;
Келесского района – 50,6 процента;
Мактааральского района – 25,7 процента;
Ордабасынского района – 58,7 процента;
Отрарского района –50 процентов;

Сайрам ауданынан – 67,8 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 57,8 пайыз;
Сауран ауданынан – 63,7 пайыз;
Созақ ауданынан – 83,3 пайыз;
Төлеби ауданынан – 57,6 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 53,9 пайыз;
Шардара ауданынан – 52,2 пайыз;
Арыс қаласынан – 24,7 пайыз;
Кентау қаласынан – 60,5 пайыз;
Түркістан қаласынан – 34,8 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 100 пайыз;
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке – 100 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

Сайрамского района – 67,8 процента;
Сарыагашского района – 57,8 процента;
района Сауран – 63,7 процента;
Сузакского района – 83,3 процента;
Толебийского района – 57,6 процента;
Тюлькубасского района – 53,9 процента;
Шардаринского района – 52,2 процента;
города Арысь – 24,7 процента;
города Кентау – 60,5 процента;
города Туркестан – 34,8 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты – 100 процентов;
по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет – 100 процентов.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

22 368 450
2
Халықтың денсаулығын қорғау
5 371 840
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 677 858
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 677 858
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
3 693 982
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
49 319
015
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
1 612 611
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
2 031 793
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
259
3
Мамандандырылған медициналық көмек
8 916 721
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
8 916 721
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
8 916 721
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
75 015
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
75 015
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
75 015
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 004 874
754
Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы
8 004 874
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
276 783
004
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 550 620
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
56 313
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
28 975
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 683
023
Медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
46 500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
53 357 129
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 454 542
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 239 596
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
645 188
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
375 048
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

22 368 450
2
Охрана здоровья населения
5 371 840
271
Управление строительства области
1 677 858
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 677 858
754
Управление общественного здоровья области
3 693 982
007
Пропаганда здорового образа жизни
49 319
015
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
1 612 611
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
2 031 793
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
259
3
Специализированная медицинская помощь
8 916 721
754
Управление общественного здоровья области
8 916 721
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
8 916 721
5
Другие виды медицинской помощи
75 015
754
Управление общественного здоровья области
75 015
029
Областные базы специального медицинского снабжения
75 015
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 004 874
754
Управление общественного здоровья области
8 004 874
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
276 783
004
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 550 620
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
56 313
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
28 975
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 683
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников
46 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
53 357 129
1
Социальное обеспечение
6 454 542
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 239 596
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
645 188
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
375 048
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

581 416
001
Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
553 806
004
Туристік қызметті реттеу
27 610
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
1 038 920
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
1 038 920
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
792 813
006
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
246 107
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
4 709 268
1
Отын және энергетика
4 709 268
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 709 268
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
4 005 000
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
704 268
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
64 583 605
1
Ауыл шаруашылығы
50 340 943
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
47 809 991
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
393 348
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
600 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 160
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
432 075
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
521 410
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
552
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
18 296
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
18 759
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
107 296
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
20 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 167
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
36 212
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
42 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
23 520
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

581 416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
553 806
004
Регулирование туристической деятельности
27 610
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
1 038 920
752
Управление общественного развития области
1 038 920
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного развития
792 813
006
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
246 107
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
4 709 268
1
Топливо и энергетика
4 709 268
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 709 268
007
Развитие теплоэнергетической системы
4 005 000
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
704 268
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
64 583 605
1
Сельское хозяйство
50 340 943
255
Управление сельского хозяйства области
47 809 991
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
393 348
002
Субсидирование развития семеноводства
600 000
003
Капитальные расходы государственного органа
13 160
006
Субсидирование производства приоритетных культур
432 075
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
521 410
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
552
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
18 296
012
Организация санитарного убоя больных животных
18 759
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
107 296
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
20 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 167
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
36 212
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
42 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
23 520
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

157 500
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
157 500
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
2 281 937
004
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
69 267
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 533 000
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
500 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
131 670
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
48 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 426 530
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 426 530
9
Басқалар
75 110 932
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
777 787
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
777 787
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
42 896 438
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
42 896 438
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 863 643
078
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
11 737 778
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
4 125 865
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
98 910
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 910
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 000 000
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
4 000 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 584 616
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
217 417
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 367 199
750
Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы
600 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

157 500
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
157 500
278
Управление предпринимательства и торговли области
2 281 937
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
69 267
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 533 000
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
500 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
131 670
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
48 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 426 530
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 426 530
9
Прочие
75 110 932
256
Управление координации занятости и социальных программ области
777 787
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
777 787
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
42 896 438
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
42 896 438
271
Управление строительства области
15 863 643
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
11 737 778
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
4 125 865
278
Управление предпринимательства и торговли области
98 910
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
98 910
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 000 000
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
4 000 000
285
Управление физической культуры и спорта области
1 584 616
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
217 417
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 367 199
750
Управление стратегии и экономического развития области
600 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов