Арыс қаласы бойынша 2022 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы № 29/154-VІІ шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 қарашада № 30550 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3 бабының 1 тармағына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың Арыс қаласы бойынша ең төмен мөлшері айына бір шаршы метр үшін 19,03 теңге сомасында бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат хатшысы А. Байтанаев

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по городу Арыс на 2022 год
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 15 ноября 2022 года № 29/154-VІІ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2022 года № 30550. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума на 2022 год по городу Арыс в сумме 19,03 тенге за один квадратный метр.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата города Арыс А. Байтанаев