Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 267 "Қазығұрт ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 11 нарурыздағы № 60 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 наурызда № 27200 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Түркістан облысы Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 267 "Қазығұрт ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5862 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің орынбасары Т.А. Қалымбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт ауданының әкімі А. Абдуллаев

О признании утратившим силу постановления акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 23 октября 2020 года № 267 "Об определении специально отведенных места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории района Казыгурт"
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 11 марта 2022 года № 60. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 марта 2022 года № 27200
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Казыгуртского района Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 23 октября 2020 года № 267 "Об определении специально отведенных места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории района Казыгурт" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5862)
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Казыгуртского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казыгуртского района Туркестанской области Калымбетова Т.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казыгуртского района А. Абдуллаев