Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 190 "Ауылдық жерде жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларына ұсынылатын сұранысқа ие мамандардың лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 1 тамыздағы № 473 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 тамызда № 29043 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 190 "Ауылдық жерде жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларына ұсынылатын сұранысқа ие мамандардың лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6134 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мақтаарал ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал ауданының әкімі Б. Асанов

О признании утратившим силу постановления акимата Мактааральского района от 31 марта 2021 года № 190 "Об определении перечня должностей специальностей, востребованных для предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акима поселка, сельского округа, прибывшим для работы и проживания в сельскую местность"
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 1 августа 2022 года № 473. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2022 года № 29043
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мактааральского района от 31 марта 2021 года № 190 "Об определении перечня должностей специальностей, востребованных для предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акима поселка, сельского округа, прибывшим для работы и проживания в сельскую местность (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6134).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мактааральского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мактааральского района Б. Асанов