Мақтаарал ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 24-161-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қазанда № 29959 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Мақтаарал аудандық мәслихатының "Мақтарал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 13-99-VI шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4066 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының хатшысы К. Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 қыркүйектегі № 24-161-VII
шешіміне қосымша
Мақтаарал ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығысыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мактааральскому району
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 28 сентября 2022 года № 24-161-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2022 года № 29959
В соответствии с подпунктами 2 пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мактааральского района РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мактааральскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Мактааральского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Мактааральскому району" от 5 апреля 2017 года № 13-99-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4066)
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Мактааральского района К. Сарсекбаев
Приложение к решению
Мактааральского районного
маслихата от 28 сентября
2022 года № 24-161-VII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мактааральскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (Без налога на добавленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя