Отырар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 маусымдағы № 194 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 маусымда № 28581 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) Отырар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 маусымдағы № 114 ""Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Отырар ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4629 тіркелген);
2) Отырар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 111 "Отырар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 04 маусымдағы № 114 "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Отырар ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5561 тіркелген) күштері жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының әкімі С. Султанханов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Отырарского района
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 20 июня 2022 года № 194. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июня 2022 года № 28581
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Отырарского района от 4 июня 2018 года № 114 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Отрарского района корпуса "Б"" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4629);
2) постановление акимата Отырарского района от 8 апреля 2020 года № 111 "О внесении изменений в постановление Отырарского районного акимата от 04 июня 2018 года № 114 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Отырарского района корпуса "Б"" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5561).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Отрарского района С. Султанханов