Сайрам ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 14 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2022 жылғы 16 қарашадағы № 15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қарашада № 30594 болып тiркелдi
ШЕШТІМ:
1. Сайрам ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 14 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5594 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сайрам ауданының әкімі У. Садибеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Сайрам ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 15 шешіміне қосымша
Сайрам ауданы әкімінің
2020 жылғы 30 сәуірдегі
№ 14 шешіміне қосымша
Сайрам ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің орнасқан жері
Сайлау учаскесінің шекаралары
1
№ 526
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрманатаев көшесі, 86А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 18 Әбдібай Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрмантаев, Абай, Амангелді, Аламан, Байтұрсынов, Майлин, Мұстафин, Мүсірепов, Сейфуллин, Әйтеке би, Қазыбек би, Төле би, Асқаров, Көтерме, Бейбітшілік, Рәсіл ата, Бастау, Намет ата көшелері
2
№ 527
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, Ә.Құрманатаев көшесі, 86А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 18 Әбдібай Құрмантаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбұлақ ауылы, Б.Балабеков, Ақсу, Мәткерім, С.Сабденов, Сауран, А.Ташимов, Д.Қонаев, К.Мунайтпасов, К.Сатпаев, Ұлытау, Б.Момышұлы, Жамбыл, Бұлақ, Түркістан, Аль-Фараби көшелері
3
№ 528
Ақсукент ауылдық округі, Алаш ауылы, Мавланов көшесі, 29, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Айша бибі атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ескі ғимараты
Алаш ауылы, Мавланов, Ағабай батыр, Ұлуқбек, Б.Садықов, Құрманғазы, Юлдашев, Әл-Бұхари, Туғанбеков, Қажымұқан, Әл-Термези, Муқуми, Гуллик, Навои, Хамза, Қадири көшелері толығымен, С.Рахимов көшесі жұп жағы № 2-72 үйлер, Қыстаубаев көшесі жұп жағы № 76-142 үйлер, Ибн Сина көшесі № 1-36 үйлер
4
№ 529
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Б.Қыстаубаев көшесі, 5, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 47 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

О внесении изменения в решение акима Сайрамского района от 30 апреля 2020 года № 14 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Сайрамского района Туркестанской области от 16 ноября 2022 года № 15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2022 года № 30594
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сайрамского района от 30 апреля 2020 года № 14 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5594) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Сайрамского района У. Садибеков
"СОГЛАСОВАНО"
Сайрамская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акимата Сайрамского района
от 16 ноября 2022 года № 15
Приложение к решению
акима Сайрамского района
от 30 апреля 2020 года № 14
Избирательные участки на территории Сайрамского района
Избирательные участки
Месторасположение избирательного участка
Границы избирательного участка
1
№ 526
Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица А.Курмантаева, 86А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 18 имени Абдибая Курмантаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Акбулак, улицы А.Курмантаева, Абая, Амангелди, Аламан, Байтурсынова, Майлина, Мустафина, Мусирепова, Сейфуллина, Айтеке би, Казыбек би, Толе би, Аскарова, Котерме, Бейбитшилик, Расил ата, Бастау, Намет ата
2
№ 527
Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица А. Курмантаева, 86А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 18 имени Абдибая Курмантаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Акбулак, улицы Б.Балабекова, Аксу, Маткерим, С.Сабденова, Сауран, А.Ташимова, Д.Кунаева, К.Мунайтпасова, К.Сатпаева, Улытау, Б.Момышулы, Жамбыла, Булак, Туркистан, Аль-Фараби
3
№ 528
Аксукентский сельский округ, село Алаш, улица Мавланова, 29, старое здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Айша биби" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Алаш, улицы Мавланова, Агабай батыра, Улугбека, Б.Садыкова, Курмангазы, Юлдашева, Аль-Бухари, Туганбекова, Кажымукана, Аль-Термези, Мукуми, Гуллик, Навои, Хамзы, Кадири полностью, улица С.Рахимова четная сторона дома № 2-72, улица Кыстаубаева четная сторона дома № 76-142, улица Ибн Сина дома № 1-36
4
№ 529
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Б.Кыстаубаева, 5, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 47" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области

Ақсу ауылы, Райымбеков, Самал, Оразалиев, Зайнуддинов, Күрбенов, Жанаров, Асылбеков көшелері және Райымбеков тұйығы толығымен, Қыстаубаев көшесі тақ жағы № 1-131 үйлер, Махмудов көшесі тақ жағы № 21-115 үйлер, жұп жағы № 22-104 үйлер, Момышұлы көшесі тақ жағы № 57-141үйлер, жұп жағы № 56-142 үйлер, Ибн Сина көшесі № 37-56 үйлер
5
№ 530
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Б.Момышұлы көшесі, 50, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Мақатаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Әйтеке би, Чернышевский, Аханов, Рүстемов, Бабин көшелері толығымен, Жібек-жолы даңғылының жұп жағы № 2-52 үйлер, Пратов көшесі № 1-44 үйлер, Абылайхан көшесі тақ жағы № 1-51 үйлер, Б.Момышұлы көшесі № 1-55 үйлер, Жұмабекова көшесі № 1-19 үйлер, Махмудов көшесі № 1-20 үйлер, Абай көшесі № 1-32 үйлер
6
№ 531
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі, 71, Сайрам аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сайрам аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Ақсу ауылы, Амангелді, Мұсалиев, Жандарбеков көшелері толығымен, Жібек-жолы даңғылы тақ жағы толығымен, жұп жағы № 54-198 үйлер, Абылайхан көшесі тақ жағы № 81-251 үйлер, жұп жағы № 68-180а үйлер, Абай көшесі № 33-152 үйлер
7
№ 532
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Байтұрсынов көшесі, 29, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 5 М.Горький атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Саттарханов, Қожанов, Байтұрсынов, Вишневецкий, Қонаев көшелері толығымен
8
№ 533
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Абылайхан көшесі, 56, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Оқу-өндірістік комбинаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Төлеби, Домалақ ана, З.Хусанов, Бекет батыр, Нұрпеисова көшелері, Теміржол тұйығы, Пратов тұйығы толығымен, Абылайхан көшесі жұп жағы № 2-56 үйлер, Қазыбек би көшесі тақ жағы № 1-73 үйлер, жұп жағы № 2-66 үйлер, Пратов көшесі тақ жағы № 45-121 үйлер, жұп жағы № 46-122 үйлер, Жұмабекова көшесі тақ жағы № 21-67 үйлер, жұп жағы № 20-82 үйлер
9
№ 534
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Иманалиев көшесі, 16А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 7 Бабыр атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

село Аксу, улицы Райымбекова, Самал, Оразалиева, Зайнуддинова, Курбенова, Жанарова, Асылбекова и тупик Райымбекова полностью, улица Кыстаубаева нечетная сторона дома № 1-131, улица Махмудова нечетная сторона дома № 21-115, четная сторона дома № 22-104, улица Момышулы нечетная сторона дома № 57-141, четная сторона дома № 56-142, улица Ибн Сина дома № 37-56
5
№ 530
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Б.Момышулы, 50, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени М.Макатаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Аксу, улицы Айтеке би, Чернышевского, Аханова, Рустемова, Бабина полностью, проспект Жибек-жолы четная сторона дома № 2-52, улица Пратова дома № 1-44, улица Абылайхана нечетная сторона дома № 1-51, улица Б.Момышулы дома № 1-55, улица Жумабековой дома № 1-19, улица Махмудова дома № 1-20, улица Абая дома № 1-32
6
№ 531
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Абылайхана, 71, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сайрамский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сайрамского района
село Аксу, улицы Амангельди, Мусалиева, Жандарбекова полностью, проспект Жибек-жолы нечетная сторона полностью, четная сторона дома № 54-198, улица Абылайхана нечетная сторона дома № 81-251, четная сторона дома № 68-180а, улица Абая дома № 33-152
7
№ 532
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Байтурсынова, 29, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 5 имени М.Горького" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Аксу, улицы Саттарханова, Кожанова, Байтурсынова, Вишневецкого, Кунаева полностью
8
№ 533
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Абылайхана, 56, здание коммунального государственного учреждения "Учебно-производственный комбинат" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Аксу, улицы Толеби, Домалак ана, З.Хусанова, Бекет батыра, Нурпеисовой, тупик Темиржол, тупик Пратова полностью, улица Абылайхана четная сторона дома № 2-56, улица Казыбек би нечетная сторона дома № 1-73, четная сторона дома № 2-66, улица Пратова нечетная сторона дома № 45-121, четная сторона дома № 46-122, улица Жумабековой нечетная сторона дома № 21-67, четная сторона дома № 20-82
9
№ 534
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Иманалиева, 16А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 7 имени Бабыра" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области

Ақсу ауылы, Иманалиев, Иманалиев-ІІ, Махажанов, М.Шоқай, Бабашев, Төлеуұлы, Толеұлы-ІІ, Нұртанов көшелері және Базар тұйығы толығымен, Пратов көшесі тақ жағы № 123-189 үйлер, жұп жағы № 124-190 үйлер, Қазыбек би көшесі тақ жағы № 75-105 үйлер, жұп жағы № 68-98 үйлер, Жұмабекова көшесі тақ жағы № 69-121 үйлер, жұп жағы № 84-122 үйлер
10
№ 535
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, 204 орам, 184А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Шаттық" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Ақсу ауылы, 204 орам, Ұлы дала, Жаңақұрылыс, Әубәкіров, Далбеков, Панфилов, Бигелді көшелері, Тау өткелі
11
№ 536
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі, 97Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 97 Сұраншы Батыр атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Жамбыл, Беспаев, Ходжаев, Ералиева, Бимурзаев, Рыскулов, Егемен, Сатпаев, Маликов, Кеншілер, Бәйшешек, Орталық, Саяхат көшелері және Пошта, Гулдер тұйықтары толығымен, Сұраншы батыр көшесі тақ жағы № 1-117 үйлер, жұп жағы № 2-58 үйлер
12
№ 537
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сураншы батыр көшесі нөмірсіз, Сайрам аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сайрам аудандық мәдениет уйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ш.Қалдаяқов атындағы ауылдық клубының ғимараты
Ақсу ауылы, Ш.Қалдаяқов, Бидайшы көшелері толығымен, Сұраншы батыр көшесі № 16А, 20, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58 көппәтерлі үйлер, Сұраншы батыр көшесі тақ жағы № 1-33 үйлер
13
№ 538
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сұраншы батыр көшесі, 58Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 94 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Жандосов, Яссауи көшелері және Астана даңғылы толығымен, Құрылысшы көшесі № 2, 4, 6, 8, 10 көппәтерлі үйлер, Сұраншы батыр көшесі № 12, 16, 18, 26 көппәтерлі үйлер
14
№ 539
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Сураншы батыр көшесі, 32А, Сайрам аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақсу жекпе-жек спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Ғ.Мұратбаев, Ауезов көшелері толығымен, Сұраншы батыр көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29 көппәтерлі үйлер, Шахабиддин көшесі № 69,71,73 көппәтерлі үйлер
15
№ 540

село Аксу, улицы Иманалиева, Иманалиева-ІІ, Махажанова, М.Шокай, Бабашева, Толеуулы, Толеуулы-ІІ, Нуртанова и тупик Базар полностью, улица Пратова нечетная сторона дома № 123-189, четная сторона дома № 124-190, улица Казыбек би нечетная сторона дома № 75-105, четная сторона дома № 68-98, улица Жумабековой нечетная сторона дома № 69-121, четная сторона дома № 84-122
10
№ 535
Аксукентский сельский округ, село Аксу, квартал 204, 184А, здание государственного коммунального казенного предриятия "Ясли-сад "Шаттык" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Аксу, 204 квартал, улицы Улы дала, Жанакурылыс, Аубакирова, Далбекова, Панфилова, Бигелди, проезд Тау
11
№ 536
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, 97Б, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 97 имени Сураншы батыра" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Аксу, улицы Жамбыла, Беспаева, Ходжаева, Ералиевой, Бимурзаева, Рыскулова, Егемен, Сатпаева, Маликова, Кеншилер, Байшешек, Орталык, Саяхат и тупики Пошта, Гулдер полностью, улица Сураншы батыра нечетная сторона дома № 1-117, четная сторона дома № 2-58
12
№ 537
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, без номера, здание сельского клуба имени Ш.Калдаякова коммунального казенного государственного предприятия "Сайрамский районный дом культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сайрамского района
село Аксу, улицы Ш.Калдаякова, Бидайшы полностью, улица Сураншы батыра многоквартирные дома № 16А, 20, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, улица Сураншы батыра нечетная сторона дома № 1-33
13
№ 538
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, 58Б, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 94" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
село Аксу, улицы Жандосова, Яссави и проспект Астаны полностью, улица Курылысшы многоквартирные дома № 2, 4, 6, 8, 10, улица Сураншы батыра многоквартирные дома № 12, 16, 18, 26
14
№ 539
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Сураншы батыра, 32А, здание коммунального государственного учреждения "Спортивный клуб единоборств Аксу" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сайрамского района
село Аксу, улицы Г.Муратбаева, Ауезова полностью, улица Сураншы батыра многоквартирные дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, улица Шахабиддина многоквартирные дома № 69,71,73
15
№ 540

Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Шахабиддин көшесі, 148А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 82 Б.Наметов атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Тлендиев, Абдуллаев, Мұнай базасы, Шахабиддин, Бейбітшілік, Асқаров, Зиябеков көшелері толығымен, Асқаров көшесі № 49, 51 көппәтерлі үйлер
16
№ 541
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Рудаки көшесі, 40Г, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 93 Абылайхан атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсу ауылы, Теміржолшылар, Күншуақ, Сейфуллин, Фурқат, Жангелдин, Есімбеков, Наметов, Алтынайұлы, Рысқұлбеков, Өзтүрік, Наурыз, Балуан Шолақ, Төлеби көшелері толығымен, Рудаки көшесі тақ жағы № 41-147 үйлер, жұп жағы № 38-116 үйлер, М.Жалил көшесі тақ жағы № 45-147 үйлер, жұп жағы № 46-146 үйлер, Уалиханов көшесі тақ жағы № 53-123 үйлер, жұп жағы № 52-124 үйлер, Әл-Фараби көшесі тақ жағы № 51-105 үйлер, жұп жағы № 40-106 үйлер
17
№ 542
Ақсукент ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, А.Құрбанов көшесі, 32, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Сүйерхан Базарбаев атындағы № 61 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бәйтерек ауылы, Құрбанов, Желтоқсан, Бірлік, Шаймерденов, Оспанов, Бабур, Балдырған, Саяжай көшелері
18
№ 543
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Жібек-жолы көшесі, 46, "Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Түркістан облысының полиция департаменті Сайрам ауданының полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сайрам ауданының полиция басқармасының уақытша ұстау изоляторы
19
№ 544
Ақсукент ауылдық округі, Алаш ауылы, Б.Қыстаубаев көшесі, 11А, Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Сайрам аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты
Сайрам аудандық орталық ауруханасы
20
№ 545
Ақсукент ауылдық округі, Ақсу ауылы, Астана даңғылы, 98Б, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Облыстық фитизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты
Облыстық фитизиопульмонология орталығы
21
№ 909
Ақсукент ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, А.Құрбанов көшесі, 32, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Сүйерхан Базарбаев атындағы № 61 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Шахабидина, 148А, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 82 имени Б.Наметова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
село Аксу, улицы Тлендиева, Абдуллаева, Нефтеная база, Шахабиддина, Бейбитшилик, Аскарова, Зиябекова полностью, улица Аскарова многоквартирные дома № 49, 51
16
№ 541
Аксукентский сельский округ, село Аксу, улица Рудаки, 40Г, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 93 имени Абылайхана" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Аксу, улицы Темиржолшылар, Куншуак, Сейфуллина, Фурката, Жангелдина, Есимбекова, Наметова, Алтынайулы, Рыскулбекова, Озтурик, Наурыз, Балуан Шолак, Толеби полностью, улица Рудаки нечетная сторона дома № 41-147, четная сторона дома № 38-116, улица М.Жалила нечетная сторона дома № 45-147, четная сторона дома № 46-146, улица Уалиханова нечетная сторона дома № 53-123, четная сторона дома № 52-124, улица Аль-Фараби нечетная сторона дома № 51-105, четная сторона дома № 40-106
17
№ 542
Аксукентский сельский округ, село Байтерек, улица Курбанова, 32, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 61 имени Суйерхана Базарбаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Байтерек, улицы Курбанова, Желтоксан, Бирлик, Шаймерденова, Оспанова, Бабура, Балдырган, Саяжай
18
№ 543
Аксукентский сельский округ, село Аксу, проспект Жибек-жолы, 46, здание государственного учреждения управления полиции Сайрамского района Департамента полиции Туркестанской области Министерство внутренних дел Республики Казахстан
изолятор временного содержания управления полиции Сайрамского района.
19
№ 544
Аксукентский сельский округ, село Алаш, улица Б.Кыстаубаева, 11А, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сайрамская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области
Сайрамская центральная районная больница
20
№ 545
Аксукентский сельский округ, село Аксу, проспект Астаны, 98Б, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областной центр фитизиопульмонологии" управления общественного здоровья Туркестанской области
областной центр фитизиопульмонологии
21
№ 909
Аксукентский сельский округ, село Байтерек, улица Курбанова, 32, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 61 имени Суйерхана Базарбаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области

Ақсу ауылы, Ә.Молдағұлова, Х.Әлімжан, Беруни, М.Маметова, Ә.Темір көшелері толығымен, Уалиханов көшесі жұп жағы № 2-50 үйлер, тақ жағы № 1-51 үйлер, М.Жалил көшесі жұп жағы № 2-44 үйлер, тақ жағы № 1-43 үйлер, Рудаки көшесі жұп жағы № 2-36 үйлер, тақ жағы № 1-39 үйлер, Әл-Фараби көшесі жұп жағы № 2-38 үйлер, тақ жағы № 1-49 үйлер
22
№ 546
Арыс ауылдық округі, Қожақорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, 107, Түркістан облысының адами әлеуметті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 12 Т.Рустемов атындағы мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қожақорған ауылы, А.Мавланов, М.Анартаев, Ш.Артиков, И.Бабаев, Ю.Балтабаев, С.Юлдашев, Ш.Уалиханов көшелері толығымен, Ж.Меңглібаев көшесі № 1-64 үйлер
23
№ 547
Арыс ауылдық округі, Нұржанқорған ауылы, Атамекен көшесі, 125А, Түркістан облысының адами әлеуметті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 62 Анартаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Нұржанқорған ауылы, Атамекен және Х.Хайтенов көшелері
24
№ 548
Арыс ауылдық округі, Қожақорған ауылы, Қарасу көшесі, 31, Түркістан облысының адами әлеуметті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 89 "Қайнарбұлақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қожақорған ауылы, Қарасу, Т.Рустемов, С.Юсупалиев көшелері толығымен, Ж.Меңлібаев көшесі № 65-135 үйлер
25
№ 549
Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы, Жеңіс көшесі, 5а, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бөкейхан атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Жібек-жолы ауылы
26
№ 550
Жібек жолы ауылдық округі, Сиқым ауылы, А.Мұсабеков көшесі, 23Г, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 47 Амангелді атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сиқым ауылы
27
№551
Жібек жолы ауылдық округі, Машат ауылы, Өркен көшесі, 3а, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 80 "Машат" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Машат ауылы
28
№ 552
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Құрлық ауылы, Т.Байдеуов көшесі, 7, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 51 Жүнісбек Қауалов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Құрлық ауылы
29
№ 553

село Аксу, улицы А.Молдагуловой, Х.Алимжана, Беруни, М.Маметовой, А.Темура полностью, улица Уалиханова нечетная сторона дома № 1-51, четная сторона дома № 2-50, улица М.Жалила нечетная сторона дома № 1-43, четная сторона дома № 2-44, улица Рудаки нечетная сторона дома № 1-39, четная сторона дома № 2-36, улица Аль-Фараби нечетная сторона дома № 1-49, четная сторона дома № 2-38
22
№ 546
Арысский сельский округ, село Кожакорган, улица Ш.Уалиханова, 107, здание коммунального государственного учреждения "Школа гимназия № 12 имени Т.Рустемова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Кожакорган улицы А.Мавланова, М.Анартаева, Ш.Артикова, И.Бабаева, Ю.Балтабаева, С.Юлдашева, Ш.Уалиханова полностью, улица Ж.Менглибаева дома № 1-64
23
№ 547
Арысский сельский округ, село Нуржанкорган, улица Атамекен, 125А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 62 имени М.Анартаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Нуржанкорган, улицы Атамекен и Х.Хайтенова
24
№ 548
Арысский сельский округ, село Кожакорган, улица Карасу, 31, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 89 "Кайнарбулак" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Кожакорган,улицы Карасу, Т.Рустемова, С.Юсупалиева полностью, улица Ж.Менлибаева дома № 65-135
25
№ 549
Жибек жолынский сельский округ, село Жибек жолы, улица Женис, 5а, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Бокейхана" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Жибек-жолы
26
№ 550
Жибек жолынский сельский округ, село Сикым, улица А.Мусабекова, 23Г, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 47 имени Амангельды" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Сикым
27
№ 551
Жибек жолынский сельский округ, село Машат, улица Оркен, 3а, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 80 "Машат" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Машат
28
№ 552
Кайнарбулакский сельский округ, село Курлык, улица Т.Байдеуова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 51 имени Жунисбека Кауалова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Курлык
29
№ 553

Қайнарбұлақ ауылдық округі, Шіркін ауылы, Т.Әлжанов көшесі, 47, Түркістан облысы адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 52 Мұстафа Өзтүрік атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шіркін ауылы
30
№ 554
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Ошақты ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, 19 А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Құрманғазы атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ошақты ауылы
31
№ 555
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек датқа ауылы, С.Сарманов көшесі, 14, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 29 Керім Тленшин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қасымбек датқа ауылы, У.Сағындықов, Б.Роза, М.Мәдібекұлы, С.Сейфуллин, С.Сарманов, Қ.Сәтбаев, Т.Тоқтаров, Ө.Аширов, Қ.Жандарбеков, О.Жандосов, Құрманғазы, А.Маликов, А.Иманов, Абай, Т.Рыскулов, Қ.Мұсаев, Толеби, А.Бекболатов, М.Рысалды, М.Расилов, Ш.Уалиханов, Б.Майлин, Құлагер, Жаңа ел, Өркендеу, Мейірім, Самұрық, Қаратау, Кеңдала, Көгершін, Лашын, Қыран, Балдәурен, Туған өлке, Ақжайық, Ақтілек, Ұлағат, Мөлдірбұлақ көшелері
32
№ 556
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Асыларық ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 67, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам аудандық адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 49 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Асыларық ауылы
33
№ 557
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Таскешу ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, 70, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам аудандық адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 50 Н.Тілендиев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты
Таскешу ауылы
34
№ 558
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Сарыарық ауылы, Ы.Шалабаев көшесі, 6, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам аудандық адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 72 Х.Әдебеков атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сарыарық ауылы
35
№ 559
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Қасымбек датқа ауылы, А.Зияев көшесі, 47, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам аудандық адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 67 "Көмешбұлақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қасымбек датқа ауылы, С.Муханов, Ж.Дуйсебайұлы, А.Зияев, К.Тленшин, Парасат, Көмешбұлақ, Дария, Темірқазық көшелері, Тоған ауылы толығымен
36
№ 560

Кайнарбулакский сельский округ, село Ширкин, улица Т.Альжанова, 47, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 52 имени Мустафы Озтурк" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Ширкин
30
№ 554
Кайнарбулакский сельский округ, село Ошакты, улица Т.Рыскулова, 19А, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Курмангазы" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Ошакты
31
№ 555
Кайнарбулакский сельский округ, село Касымбек датка, улица С.Сарманова, 14, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 29 имени Керима Тленшина" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Касымбек датка, улицы У.Сагындыкова, Б.Роза, М.Мадибекулы, С.Сейфуллина, С.Сарманова, К.Сатбаева, Т.Токтарова, О.Аширова, К.Жандарбекова, О.Жандосова, Курмангазы, А.Маликова, А.Иманова, Абая, Т.Рыскулова, К.Мусаева, Толеби, А.Бекболатова, М.Рысалды, М.Расилова, Ш.Уалиханова, Б.Майлина, Кулагер, Жана ел, Оркендеу, Мейирим, Самурык, Каратау, Кендала, Когершин, Лашын, Кыран, Балдаурен, Туган олке, Акжайык, Актилек, Улагат, Молдирбулак
32
№ 556
Кайнарбулакский сельский округ, село Асыларык, улица С.Сейфуллина, 67, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 49 имени Ш.Уалиханова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Асыларык
33
№ 557
Кайнарбулакский сельский округ, село Таскешу, улица А.Молдагулова, 70, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 50 имени Н.Тлендиева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Таскешу
34
№ 558
Кайнарбулакский сельский округ, село Сарыарык, улица Ы.Шалабаева, 6, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная основная средняя школа № 72 имени Х.Адебекова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человечаеского потенциала Туркестанской области
село Сарыарык
35
№ 559
Кайнарбулакский сельский округ, село Касымбек датка, улица А.Зияева, 47, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 67 "Комешбулак" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Касымбек датка, улицы С.Муханова, Ж.Дуйсебайулы, А.Зияева, К.Тленшина, Парасат, Комешбулак, Дария, Темирказык, село Тоган полностью
36
№ 560

Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-Жолы көшесі, 104, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 14 М.Сапарбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, К.Байсейтова, Қ.Сәтбаев, Ескендір, Мирная, Мичурин, Комарова, Н.Түргенбаев, Жамбыл, А.Матросов, Ә.Молдағұлова, Құрманғазы, М.Әуезов, Тәттімбет, Қ.Тұңғышбаев, Ибрагимов, Ынтымақ көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі тақ жағы № 113-237 үйлер, жұп жағы № 104-290 үйлер
37
№ 561
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жібек-жолы көшесі, 102, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 83 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, Байтұрсынов, Жангелдин, Оразалиев, Бірлік, Төле би, А.Иманов, Ворошилов, Абылайхан, Рахымов, Саттарханов, Фазаев, Головко, Жандосов, Маяковский, Панфилов, Сапарбаев, Суворов, Сейфуллин көшелері толығымен, Жібек-жолы көшесі тақ жағы № 1-119 үйлер, жұп жағы № 2-102 үйлер
38
№ 562
Қарасу ауылдық округі, Қарасу ауылы, Жанақұрылыс көшесі, 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 74 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарасу ауылы, Алатау, Әл-Фараби, Бейсенбаев, Күншуақ, Ақниет, Наурыз, Мереке, Құлагер, Б.Майлин, А.Жұбанов, Шапағат, Арай, Ақтілек, Кеңдала, Жарастық, Қуаныш, Жастар, Тәуелсіздік, Достық, Диірмен, Отан, А.Асқаров, Мамыр, Салауат, Астана, Табиғат, Молшылық, Тұлпар, Бидайшы көшелері
39
№ 563
Қарасу ауылдық округі, Ақбай ауылы, Хамза көшесі, 14А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 28 "Ақбай" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбай ауылы толығымен, Қарасу ауылы, Калинин, Крупская көшелері
40
№ 564
Қарасу ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 55А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 24 М.Махажанов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ынтымақ, Береке ауылдары
41
№ 565
Қарасу ауылдық округі, Ақбастау ауылы, Е.Табиров көшесі, 83, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 33 Н.Шойынбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақбастау ауылы
42
№ 566

Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, 104, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 14 имени М.Сапарбаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карасу, улицы К.Байсейтовой, К.Сатбаева, Ескендира, Мирная, Мичурина, Комарова, Н.Тургенбаева, Жамбыла, А.Матросова, А.Молдагуловой, Курмангазы, М.Ауезова, Таттимбета, К.Тунгышбаева, Ибрагимова, Ынтымак полностью, улица Жибек-Жолы нечетная сторона дома № 113-237, четная сторона дома № 104-290
37
№ 561
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жибек-жолы, 102, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 83 имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карасу, улицы Байтурсынова, Жангелдина, Оразалиева, Бирлик, Толеби, А.Иманова, Ворошилова, Абылайхана, Рахымова, Саттарханова, Фазаева, Головко, Жандосова, Маяковского, Панфилова, Сапарбаева, Суворова, Сейфуллина полностью, улица Жибек-жолы нечетная сторона дома № 1-119, четная сторона дома № 2-102
38
№ 562
Карасуский сельский округ, село Карасу, улица Жанакурылыс, 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 74" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карасу, улицы Алатау, Ал-Фараби, Бейсенбаева, Куншуак, Акниет, Наурыз, Мереке, Кулагер, Б.Майлина, А.Жубанова, Шапагат, Арай, Актилек, Кендала, Жарастык, Куаныш, Жастар, Тауелсиздик, Достык, Дирмен, Отан, А.Аскарова, Мамыр, Салауат, Астана, Табигат, Молшылык, Тулпар, Бидайшы
39
№ 563
Карасуский сельский округ, село Акбай, улица Хамзы, 14А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 28 "Акбай" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Акбай полностью, село Карасу, улицы Калинина, Крупская
40
№ 564
Карасуский сельский округ, село Ынтымак, улица Ы.Алтынсарина, 55А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 24 имени М.Махажанова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
села Ынтымак, Береке
41
№ 565
Карасуский сельский округ, село Акбастау, улица Е.Табирова, 83, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 33 имени Н.Шойынбаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Акбастау
42
№ 566

Қарасу ауылдық округі, Әйтеке би ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, 39Д, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 68 Сырым Датұлы атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Әйтеке би ауылы
43
№ 567
Қарасу ауылдық округі, Бескепе ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, 3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бес-Кепе" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бескепе, Жаңатұрмыс ауылдары
44
№ 568
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Сортөбе көшесі, 2/5, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Далабазар жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, А.Икрамов, Қайнар, Сортөбе көшелері толығымен, Далабазар көшесі № 59-240 үйлер
45
№ 569
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Махмуд баба көшесі, 101А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 42 Фурқат атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, А.Низамов, А.Яассауи, Жұмысшы, Өрікті көшелері толығымен, Махмуд баба көшесі № 1-143 үйлер, Науаи көшесі № 73-143 үйлер
46
№ 570
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Далабазар көшесі, 26 үй, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Д.Қонаев атындағы аграрлық-техникалық колледжі" мемелекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы, Элтай баба, Палуан ата, Сағынтаев, И.Юсупов, Ю.Халтаев, Күлтөбе көшелері толығымен, Далабазар көшесі № 1-58 үйлер
47
№ 571
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Сайрам қақпа көшесі, 57, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 10 Қарабұлақ жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Ғ.Ғулом, Гулистон, Қайтпас көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 43-94 үйлер, Сайрам қақпа көшесі тақ жағы № 1-139 үйлер, жұп жағы № 2-116 үйлер
48
№ 572
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Т.Садуллаев көшесі, 4/1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 104 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты

Карасуский сельский округ, село Айтеке би, улица Ш.Уалиханова, 39Д, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 68 имени Сырым Датулы" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Айтеке би
43
№ 567
Карасуский сельский округ, село Бескепе, улица Жанакурылыс, 3, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа "Бес-кепе" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
села Бескепе, Жанатурмыс
44
№ 568
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Сортобе, 2/5, здание комунального госудасртвенного учреждения "Общая средняя школа Далабазар" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы А.Икрамова, Кайнар, Сортобе полностью, улица Далабазар дома № 59-240
45
№ 569
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Махмуд баба, 101А, здание комунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 42 имени Фурката" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Низамова, А.Яассауи, Жумысшы, Орикти полностью, улица Махмуд баба дома № 1-143, улица Науаи дома № 73-143
46
№ 570
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Далабазар дом, 26, здание комунального государственного казенного предприятия "Аграрно-технический колледж имени Д.Конаева" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Тауелсиздиктин 10 жылдыгы, Элтай баба, Палуан ата, Сагинтаева, И.Юсупова, Ю.Халтаева, Култобе полностью, улица Далабазар дома № 1-58
47
№ 571
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Сайрам какпа, 57, здание комунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 10 "Карабулак" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Г.Гулама, Гулистон, Кайтпас полностью, улица А.Болыса дома № 43-94, улица Сайрам какпа нечетная сторона дома № 1-139, четная сторона дома № 2-116
48
№ 572
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Т.Садуллаева, 4/1, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа
№ 104" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области

Қарабұлақ ауылы, Т.Саъдуллаев көшесі толығымен, Сайрам қақпа көшесі тақ жағы № 141-187 үйлер, жұп жағы № 118-148 үйлер
49
№ 573
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, А.Хорезми көшесі, 95А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 101 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, А.Хорезми, Ибн Сино, Наурыз, Х.Алимжан көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 95-250 үйлер
50
№ 574
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, С.Сейфуллин көшесі, 33, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 41 Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Шымкент қақпа, С.Сейфуллин, Алмазар, Әулиекөл көшелері толығымен, Жамбыл көшесі № 1-56 үйлер
51
№ 575
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, М.Ауезов көшесі, 217, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 17 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, С.Рахимов, Достық, Бегнияз ата, Үшағаш көшелері толығымен, М.Әуезов көшесі № 37-65 үйлер
52
№ 576
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Мырза баба көшесі, 169, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 100 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Мырза баба, А.Ахун, Жаңа абад, Қарауылтөбе көшелері толығымен, М.Ахмаров көшесі № 179-292 үйлер
53
№ 577
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Хамза көшесі, 2/3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 81 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Егемендік, Убайдуллаев, Ұстаздар, Ғайрат көшелері толығымен, Жамбыл көшесі № 57-73 үйлер, М.Әуезов көшесі № 1-36 үйлер, Хамза көшесі № 1-43 үйлер, М.Ахмаров көшесі № 61-178 үйлер
54
№ 578
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Муқумий көшесі, 21, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 77 Тұран жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, А.Абдулла, Муқумий көшелері толығымен, Абай көшесі № 1-66 үйлер, Хамза көшесі № 44-174 үйлер
55
№ 579

село Карабулак, улица Т.Садуллаева полностью, улица Сайрам какпа нечетная сторона дома № 141-187, четная сторона дома № 118-148
49
№ 573
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Хорезми, 95А, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 101" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Хорезми, Ибн Сина, Наурыз, Х.Алимжана полностью, улица А.Болыса дома № 95-250
50
№ 574
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица С.Сейфуллина, 33, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 41 имени Жамбыла" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Шымкент какпа, С.Сейфуллина, Алмазар, Аулиекол полностью, улица Жамбыла дома № 1-56
51
№ 575
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица М.Ауезова, 217, здание комунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 17" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы С.Рахимова, Достык, Бекнияз ата, Ушагаш полностью, улица М.Ауезова дома № 37-65
52
№ 576
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Мырза баба, 169, здание комунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 100" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Мырза баба, А.Ахуна, Жана абад, Карауылтобе полностью, улица М.Ахмарова дома № 179-292
53
№ 577
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Хамзы, 2/3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 81 имени Улугбека" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Егемендик, Убайдуллаева, Устаздар, Гайрата полностью, улица Жамбыла дома № 57-73, улица М.Ауезова дома № 1-36, улица Хамзы дома № 1-43, улица М.Ахмарова дома № 61-178
54
№ 578
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Мукуми, 21, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 77 Туран" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы А.Абдулла, Мукуми полностью, улица Абая дома № 1-66, улица Хамзы дома № 44-174
55
№ 579

Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Ахунбабаев көшесі, 82, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 92 Аксу жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Қадирқұл ата, Жастар, А.Абдураимов, Ғ.Ташниязов, Ғ.Абдазов, А.Темур көшелері толығымен, Махмуд баба көшесі № 145-182 үйлер, Абай көшесі № 67-80 үйлер, А.Науаи көшесі № 1-72 үйлер, Ахунбабаев көшесі № 43-156 үйлер
56
№ 580
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Беруний көшесі, 2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 3 Хамза атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесінің ғимараты
Қарабұлақ ауылы, Т.Халикулов, Ұлықбек, Т.Рустемов, А.Қаххар, Жаңқорған, Беруний, Ашбұлақ, Л.Хаким көшелері толығымен, А.Болыс көшесі № 1-42 үйлер, М.Ахмаров көшесі тақ жағы № 1-13 үйлер, жұп жағы № 2-60 үйлер, Ахунбабаев көшесі № 1-42 үйлер, 1,2,5 өткелдер
57
№ 581
Қарабұлақ ауылдық округі, Қарабұлақ ауылы, Элтай баба көшесі, 104, Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Қарабұлақ" Сайрам аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемелекеттік коммуналдық кәсіпорын ғимараты
"Қарабұлақ" Сайрам аудандық ауруханасы
58
№ 582
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов көшесі, 113, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 37 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, Х.Нигмаджанов, М.Шерметов көшелері
59
№ 583
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі, 7, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 6 С.Киров атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов, А.Саипназаров, А.Расулметова, Жеті мама, Шайхзада, С.Мусаев, С.Юлдашев көшелері толығымен, Аға-іні Полатовтар көшесі тақ жағы № 139-191 үйлер, жұп жағы № 76-148 үйлер
60
№ 584
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, Жамбыл көшесі, 1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 56 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, Абай, Жамбыл, М.Ештаев, Р.Досметов, Сайрам, Софиханов, Т.Канглиев, Ф.Оринбаев, Ш.Мирзалиев көшелері толығымен, Аға-іні Полатовтар көшесі тақ жағы № 1-137 үйлер, жұп жағы № 2-74 үйлер, М.Мухитдинов көшесі тақ жағы № 1-89 үйлер, жұп жағы № 2-72 үйлер
61
№ 585

Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Ахунбабаева, 82, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 92 Аксу" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Кадиркул ата, Жастар, А.Абдураимова, Г.Ташниязова, Г.Абдазова, А.Темура полностью, улица Махмуд баба дома № 145-182, улица Абая дома № 67-80, улица А.Науаи дома № 1-72, улица Ахунбабаева дома № 43-156
56
№ 580
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Беруни, 2, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 3 имени Хамзы" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карабулак, улицы Т.Халикулова, Улугбека, Т.Рустемова, А.Каххара, Жанкорган, Беруни, Ашбулак, Л.Хакима полностью, улица А.Болыса дома № 1-42, улица М.Ахмарова нечетная сторона дома № 1-13, четная сторона дома № 2-60, улица Ахунбабаева дома № 1-42, проезды 1,2,5
57
№ 581
Карабулакский сельский округ, село Карабулак, улица Элтай баба, 104, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сайрамская районная больница "Карабулак" управления общественного здоровья Туркестанской области
Сайрамская районная больница "Карабулак"
58
№ 582
Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица Х.Нигмаджанова, 113, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 37" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карамурт, улицы Х.Нигмаджанова, М.Шерметова
59
№ 583
Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица А.Моминжанова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 6 имени С.Кирова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карамурт, улицы А.Моминжанова, А.Саипназарова, А.Расулметовой, Жети мама, Шайхзада, С.Мусаева, С.Юлдашева полностью, улица Ага-ини Полатовых нечетная сторона дома № 139-191, четная сторона дома № 76-148
60
№ 584
Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица Жамбыла, 1, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 56 имени Ю.Гагарина" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карамурт, улицы Абая, Жамбыла, М.Ештаева, Р.Досметова, Сайрам, Софиханова, Т.Канглиева, Ф.Оринбаева, Ш.Мирзалиева полностью, улица Ага-ини Полатовых нечетная сторона дома № 1-137, четная сторона дома № 2-74, улица М.Мухитдинова нечетная сторона дома № 1-89, четная сторона дома № 2-72
61
№ 585

Қарамұрт ауылдық округі, Низамабад ауылы, Ұста Қыдыр көшесі, 13, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 57 И.Панфилов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Низамабад ауылы, Низамабад, Ұста Қыдыр, Ф.Абдурахманов, Р.Нематуллаев, С.Жораев көшелері толығымен, Қарамұрт ауылы, М.Мухитдинов көшесі тақ жағы № 91-113 үйлер, жұп жағы № 74-110 үйлер
62
№ 586
Қарамұрт ауылдық округі, Қарамұрт ауылы, А.Моминжанов көшесі, 5, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 1 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қарамұрт ауылы, Гүлді, Навои, Ғ.Ғулам, Хамза, Мехнат көшелері
63
№ 587
Құтарыс ауылдық округі, Құтарыс ауылы, Төлеби көшесі, 1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Құтарыс ауылы, Абай, Арыс, Амангелді, Т.Әубәкіров, Изенов, Бокин, Жандосов, Қонаев, Өтел, С.Сейфуллин, Спатаев, Төлеби көшелері
64
№ 588
Құтарыс ауылдық округі, Ақарыс ауылы, Тәжітаев көшесі, 29Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 31 Бәйдібек атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақарыс ауылы, Авангард, Жансүгіров, Жүрсінбек-ата, Мәметова, Молдағұлова, Ш.Уәлиханов, Рысқұлов, Тәжітаев көшелері
65
№ 589
Құтарыс ауылдық округі, Оймауыт ауылы, Жамбыл көшесі, 1А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Төле би атындағы шағын жинақты жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Оймауыт ауылы, Бейбітшілік, Бигелдинов, Жамбыл, Ғ.Мұратбаев көшелері
66
№ 590
Құтарыс ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Б.Момышұлы көшесі, 40, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 30 Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қызыл жар ауылы, Момышұлы көшесі
67
№ 591
Көлкент ауылдық округі, Ақсуабад ауылы, Шымбұлақ көшесі, 8, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 26 М.Қашқари атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсуабад ауылы
68
№ 592

Карамуртский сельский округ, село Низамабад, улица Уста Кыдыра, 13, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 57 имени И.Панфилова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Низамабад, улицы Низамабад, Уста Кыдыра, Ф.Абдурахманова, Р.Нематуллаева, С.Жораева полностью, село Карамурт, улица М.Мухитдинова нечетная сторона дома № 91-113, четная сторона дома № 74-110.
62
№ 586
Карамуртский сельский округ, село Карамурт, улица А.Моминжанова, 5, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 1" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Карамурт, улицы Гулди, Навои, Г.Гулама, Хамзы, Мехнат
63
№ 587
Кутарысский сельский округ, село Кутарыс, улица Толеби, 1, здание коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа № 30 имени Ыбырая Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Кутарыс, улицы Абай, Арыс, Амангелди, Т.Аубакирова, Изенова, Бокина, Жандосова, Конаева, Отел, С.Сейфуллина, Спатаева, Толеби
64
№ 588
Кутарысский сельский округ, село Акарыс, улица С.Тажитаева, 29Б, здание коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа № 31 имени Байдибек" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Акарыс, улицы Авангард, Жансугирова, Журсинбек-ата, Маметовой, Молдагуловой, Ш.Уалиханова, Рыскулова, Тажитаева
65
№ 589
Кутарысский сельский округ, село Оймауыт, улица Жамбыл, 1А, здание коммунального государственного учереждения "Малокомплектная общая средняя школа имени Толе би" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Оймауыт, улицы Бейбитшилик, Бигелдинова, Жамбыла, Г.Муратбаева
66
№ 590
Кутарысский сельский округ, село Кызылжар, улица Момышулы, 40, здание коммунального государственного учереждения "Общая средняя школа № 30 имени Ыбырая Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеского потенциала Туркестанской области
село Кызылжар, улица Момышулы
67
№ 591
Колкентский сельский округ, село Аксуабад, улица Шымбулак, 8, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 26 имени М.Кашкари" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Аксуабад
68
№ 592

Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы,Туркистан көшесі, 61, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 13 А.Навои атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көлкент ауылы, З.Шадиев, Үштөбе, Шымкент, Нұрлы жол, Адахам, Ақсу, А.Болыс, Ибн Сина, Жантақсай көшелері толығымен, Бабур көшесі тақ жағы № 1-27 үйлер, Түркістан көшесі № 10-95 үйлер, Ә.Навой көшесі № 12-109 үйлер
69
№ 593
Көлкент ауылдық округі, М.Оразалиев ауылы, Абай көшесі, 36, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 41 М.Оразалиев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Оразалиев ауылы
70
№ 594
Көлкент ауылдық округі, Ханқорған ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, 56, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 44 "Мәдени" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ханқорған ауылы
71
№ 595
Көлкент ауылдық округі, Теспе ауылы, К.Жандарбеков көшесі, 44, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің
"№ 59 К.Жандарбеков атындығы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Теспе ауылы
72
№ 596
Көлкент ауылдық округі, Қосбұлақ ауылы, Пахтазарибдар көшесі, 28, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 63 К.Сатбаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қосбұлақ ауылы
73
№ 597
Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Үш төбе көшесі, 13а, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 96 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көлкент ауылы, Х.Алимжан, Майқұдық, Алмалы, ЭКСПО-2017, Астана, Мәртөбе, Жидели, Жас Алаш, Каусарбұлақ, Нұр Отан, Кербұлақ, Көкбөрі, Күлтегин, Құлагер, Атамұра, Жетіген, Қаратал, Ырысты, Қазақстан-2050 көшелері толығымен, Бабур көшесі жұп жағы № 2-28 үйлер, Түркістан көшесі № 1-9 үйлер, А.Навой көшесі № 1-11 үйлер
74
№ 598
Көлкент ауылдық округі, Шапырашты ауылы, Ақтан ата көшесі, 19, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 71 Қарасай Батыр атындағы шағын жинақты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шапырашты ауылы
75
№ 599

Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Туркестан, 61, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 13 имени А.Навои" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Колкент, улицы З.Шадиева, Уштобе, Шымкент, Нурлы жол, Адахам, Аксу, А.Болыса, Ибн Сина, Жантаксай полностью, улица Бабура нечетная сторона дома № 1-27, улица Туркестанская дома № 10-95, улица Навои дома № 12-109
69
№ 593
Колкентский сельский округ, село М.Оразалиева, улица Абая, 36, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 41 имени М.Оразалиева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село М.Оразалиев
70
№ 594
Колкентский сельский округ, село Ханкорган, улица Ш.Уалиханова, 56, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 44 "Мадани" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Ханкорган
71
№ 595
Колкентский сельский округ, село Теспе, улица К.Жандарбекова, 44, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 59 имени К.Жандарбекова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Теспе
72
№ 596
Колкентский сельский округ, село Косбулак, улица Пахтазарибдар, 28, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 63 имени К.Сатбаева" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Косбулак
73
№ 597
Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Уштобе, 13а, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 96" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
село Колкент, улицы Х.Алимжана, Майкудык, Алмалы, ЭКСПО-2017, Астана, Мартобе, Жидели, Жас Алаш, Каусарбулак, Нур Отан, Кербулак, Кокбори, Култегин, Кулагер, Атамура, Жетиген, Каратал, Ырысты, Казахстан-2050 полностью, улица Бабура четная сторона дома № 2-28, улица Туркестанская дома № 1-9, улица Навои дома № 1-11
74
№ 598
Колкентский сельский округ, село Шапырашты, улица Актан ата, 19, здание государственного коммунального учреждения "Малокомплектная общая средняя школа № 71 имени Карасай батыра" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
село Шапырашты
75
№ 599

Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Көлкент-Ақсуабад тас жолы, 2/2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 65 Әбдірашид Музрапов атындығы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көлкент ауылы, Түркістан көшесі № 96-190 үйлер, Ә.Науаи көшесі № 90, 92, 94, 96, 98-160 үйлер
76
№ 600
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Паршаап көшесі, 1А, "Сайрам ауданының Манкент ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Манкент ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
Манкент ауылы, А.Имамадиев, Гүллік, Ә.Әбдіғаппаров, Жамал апа, Жаңа Шаhар көшелері толығымен, Қ.Шеров көшесі № 1-58 үйлер, Сайрам көшесі № 1-54 үйлер
77
№ 601
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, О.Құрбаналиев көшесі, 2/3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Сабыр Рахимов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Беруни, Р.Ташев, Жалал ата, А.Акрамов көшелері толығымен, Қайырағаш көшесі № 1-102 үйлер, О.Құрбаналиев көшесі № 1-115 үйлер
78
№ 602
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, А.Қарабаев көшесі, 25, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 45 "1-Май" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Ұлықбек, Ғұлам ата, Х.Ходжаев көшелері толығымен, О.Құрбаналиев көшесі № 116-260 үйлер
79
№ 603
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, А.Қарабаев көшесі, 25, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 45 "1-Май" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Алма Ата, 1 мамыр, Ырысмат Ергешов, А.Қарабаев көшелері
80
№ 604
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Бірлік көшесі, 54, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 64 Ш.Рашидов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Фұрқат, Б.Наметов, Бірлік, Исматулла Ергешов көшелері толығымен, Қ.Шеров көшесі 3 тұйық толығымен, Қайырағаш көшесі № 103-140 үйлер
81
№ 605
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Ә.Әбдіқадиров көшесі, 47, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жон-арық" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Колкентский сельский округ, село Колкент, шоссе Колкент-Аксуабад, 2/2, здание государственного коммунального учреждения "Общая средняя школа № 65 имени Абдирашида Музрапова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Колкент, улица Туркестанская дома № 96-190, улица А.Науаи дома № 90, 92, 94, 96, 98-160
76
№ 600
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Паршаап, 1А, здание Манкентского сельского дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима Манкентского сельского округа Сайрамского района"
село Манкент, улицы А.Имамадиева, Гуллик, А.Абдигаппарова, Жамал апа, Жана Шахар полностью, улица К.Шерова дома № 1-58, улица Сайрамская дома № 1-54.
77
№ 601
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица О.Курбаналиева, 2/3, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Сабыра Рахимова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Манкент, улицы Беруни, Р.Ташева, Жалал ата, А.Акрамова полностью, улица Кайырагаш дома № 1-102, улица О.Курбаналиева дома № 1-115
78
№ 602
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Карабаева, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 45
"1-Мая" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Манкент, улицы Улугбека, Гулам ата, Х.Ходжаева полностью, улица О.Курбаналиева дома № 116-260
79
№ 603
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Карабаева, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 45
"1-Мая" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Манкент, улицы Алма ата, 1 мамыр, Ырысмата Ергешова, А.Карабаева
80
№ 604
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Бирлик, 54, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 64 имени Ш.Рашидова" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Манкент, улицы Фурката, Б.Наметова, Бирлик, Исматуллы Ергешова полностью, тупик 3 улицы К.Шерова полностью, улица Кайырагаш дома № 103-140
81
№ 605
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Абдикадирова, 47, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа "Жон-арык" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области

Манкент ауылы, Ә.Әбдіқадіров, Ибн Сина көшелері толығымен, Б.Қыстаубаев көшесі № 1-22 үйлер
82
№ 606
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Паршаап көшесі, 35, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 11 "Манкент" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Ахунбабаев, М.Әліқұлов, А.Қадыри, С.Анаров, А.Хорезми, Смоляков, Х.Ташев, Долантас, Н.Юлдашев, Паршаап көшелері
83
№ 607
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Сайрам көшесі, 116, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ибрагим Ата атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Жаңа Хаят, Ә.Темір көшелері толығымен, Сайрам көшесі № 55-172 үйлер, Айнабұлақ көшесі № 1-95 үйлер
84
№ 608
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, О.Құрбанов көшесі, 10/22, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Айша биби атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Ә.Науаи, С.Рахимов, Достық, О.Құрбанов, Абай көшелері
85
№ 609
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Айнабұлақ көшесі, 13/10, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Айнабұлақ" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Қарауыл төбе көшесі толығымен, Айнабұлақ көшесі № 96-189 үйлер
86
№ 610
Манкент ауылдық округі, Аққала ауылы, Х.Ғұламов көшесі, 51, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сайрам ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 27 "Аққала" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Аққала ауылы толығымен, Манкент ауылы, Бесқорған көшесі

село Манкент, улицы А.Абдикадирова, Ибн Сина полностью, улица Б.Кыстаубаева дома № 1-22
82
№ 606
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Паршаап, 35, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 11 "Манкент" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Манкент, улицы Ахунбабаева, М.Аликулова, А.Кадыри, С.Анарова, А.Хорезми, Смолякова, Х.Ташева, Долантас, Н.Юлдашева, Паршаап
83
№ 607
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Сайрам, 116, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Ибрагим Ата" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Манкент, улицы Жана Хаят, А.Темура полностью, улица Сайрам дома № 55-172, улица Айнабулак дома № 1-95
84
№ 608
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица О.Курбанова, 10/22, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Айша биби" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Манкент, улицы А.Навои, С.Рахимова, Достык, О.Курбанова, Абая
85
№ 609
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Айнабулак, 13/10, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа "Айнабулак" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Манкент, улица Карауыл тобе полностью, улица Айнабулак дома № 96-189
86
№ 610
Манкентский сельский округ, село Аккала, улица Х.Гуламова, 51, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа № 27 "Аккала" отдела развития человеческого потенциала Сайрамского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
село Аккала полностью, село Манкент, улица Бескорган