Созақ ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 25 тамыздағы "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 291 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 117 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 мамырда № 27860 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 25 тамыздағы № 291 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5760 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Айдарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданының әкімі М. Турысбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Созакского района от 25 августа 2020 года № 291 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 26 апреля 2022 года № 117. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 мая 2022 года № 27860
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 25 августа 2020 года № 291 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5760).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Айдарбеков.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М. Турысбеков