Шардара ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 308 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 23 тамыздағы № 227 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қыркүйекте № 29360 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шардара ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 308 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5170 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шардара ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі К. Жолдыбай

Об утрате силы постановления акимата Шардаринского района от 14 августа 2019 года № 308 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 23 августа 2022 года № 227. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2022 года № 29360
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шардаринского района от 14 августа 2019 года № 308 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5170).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шардаринского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района К. Жолдыбай