Жетісай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 30 қарашадағы № 26-167-VII қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 желтоқсанда № 31001 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365 бабы 3 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жетысайскому району
Постановление акимата Жетысайского района Туркестанской области от 30 ноября 2022 года № 26-167-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2022 года № 31001
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Жетісай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 33-167-VI "Жетісай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарын жинау, әкету және көму тарифтерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5698 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жетысайскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение маслихата Жетысайского района от 23 июня 2020 года № 33-167-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Жетысайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5698).

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының м.а. Н. Бектуреев
Жетісай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 қарашадағы
№ 26-167-VII шешіміне қосымша
Жетісай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. секретаря районного маслихата Н. Бектуреев
Приложение к решению
Жетысайского районного маслихата
от 30 ноября 2022 года № 26-167-VII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жетысайскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель