Келес ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 қазандағы № 202 "Келес ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 148 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 маусымда № 28413 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келес ауданы әкімдігінің "Келес ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" 2020 жылғы 1 қазандағы № 202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5824 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Келес ауданының әкімі А. Есбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Келесского района от 1 октября 2020 года № 202 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Келесского района"
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 3 июня 2022 года № 148. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июня 2022 года № 28413
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Келесского района "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Келесского района" от 1 октября 2020 года № 202 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5824).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Келесского района А. Есбаев