2022 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 12 мамырдағы № 113 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 маусымда № 28307 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 63-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары;
2) 2022 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі – 2 409 269 000 (екі миллиард төрт жүз тоғыз миллион екі жүз алпыс тоғыз мың) теңге бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 21.10.2022 № 262 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің агроөнеркәсіп кешені мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2022 жылғы 12 мамырдағы
№ 113 қаулысына қосымша

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 мая 2022 года № 113. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июня 2022 года № 28307
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 63 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2022 год согласно приложению к настоящему постановлению;
2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год – 2 409 269 000 (два миллиарда четыреста девять миллионов двести шестьдесят девять тысяч) тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Восточно - Казахстанского областного акимата от 21.10.2022 № 262 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Восточно-Казахстанской области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 12 мая 2022 года № 113

2022 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 21.10.2022 № 262 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с №
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы әсер етуші заттардың құрамы (%)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Субсидиялар нормасы (теңге)
1
2
3
4
5
Азот тыңайтқыштары
1
Аммиак селитрасы

Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2022 год
Сноска. Приложение в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 21.10.2022 № 262 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Норма субсидий (тенге)
1
2
3
4
5
Азотные удобрения
1
Селитра аммиачная

N-34,4
тонна
89 250,0
Б маркалы аммиак селитрасы
N-34,4
2
Құрамында 33,5 % азоты бар аммиак-нитратты тыңайтқышы
N-33,5
тонна
76 050,0
3
Сұйық азот тыңайтқышы, Б маркалы
NH4NO3-52
тонна
249 500,0
4
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
тонна
51 500,0
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген В маркалы аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21, S-24
5
Карбамид
N 46,2
тонна
84 375,0
Карбамид Б маркалы
N 46,2
N 46
Карбамид, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
6
КАС+сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
70 250,0
КАС-32 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N 32
КАС-32 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N 32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N аммонийлі - кемінде 6,8, N нитратты - кемінде 6,8, N амидті - кемінде 13,5
N-32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N-32
КАС С кешенді тыңайтқышы
N - 26,10, S - 2,16
Сұйық азот тыңайтқышы, КАС-28 маркалы
N - 28
КАС- 28 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
Сұйық азот тыңайтқышы, КАС-30 маркалы
N - 30
КАС- 30 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
Сұйық азот тыңайтқышы, КАС-32 маркалы
N - 32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС), маркалы: КАС-32
N - 32
Сұйық азот тыңайтқышы, КАС + S (Күкірт) маркалы

N-34,4
тонна
89 250,0
Селитра аммиачная марки Б
N-34,4
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N-33,5
тонна
76 050,0
3
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
тонна
249 500,0
4
Сульфат аммония
N-21, S-24
тонна
51 500,0
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
5
Карбамид
N 46,2
тонна
84 375,0
Карбамид марки Б
N 46,2
N 46
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
6
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
70 250,0
Удобрение азотное жидкое марка КАС-32
N 32
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N 32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный - не менее 6,8, N нитратный - не менее 6,8, N амидный - не менее 13,5
N-32
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Комплексное удобрение КАС С
N - 26,10, S - 2,16
Жидкое азотное удобрение, марка КАС-28
N - 28
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 28
Жидкое азотное удобрение, марка КАС-30
N - 30
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 30
Жидкое азотное удобрение, марка КАС-32
N - 32
Удобрения жидкие азотные (КАС), марок: КАС-32
N - 32
Жидкое азотное удобрение, марка КАС + S (Сера)

Haifa UP, несепнәр фосфаты (17.5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
килограмм
321,5
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N10, P 46
тонна
92 812,5
N12, P 52
12-52 маркалы аммофос
N12, P 52
12-52 маркалы аммофос
Аммофоc 12:52, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукоқоспа маркалы: 10:46:0
N-10, P-46
13
Аммофос, 12:39 маркалы
N 12, P 39
тонна
91 500,0
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
10:36 маркалы аммофос
N-10, P-36
10:33 маркалы аммофос
N-10, P-33
Калийлі тыңайтқыштар
14
Хлорлы калий
K-60
тонна
84 000,0
Хлорлы калий
K2О-60
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О-43
Хлорлы калий
K2О-45
Solumop маркалы калий хлориді
K2О-60, KCl-95,8
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-61 (KCl)
K2О-61%
15
Калий сульфаты (күкірт-қышқыл калий)
K2O-52%, SO4-53%
тонна
160 000,0
Күкірт қышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О -50
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, SO3- 45
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2О-51, SO3- 45
Минералды тыңайтқыш күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-50
Калий сульфаты
K2О-51
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған (I-ші сорт, II-ші сорт)
K2О-53, S-18
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Күрделі тыңайтқыштар
16
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
Р-26%, К-5%
тонна
25 750,0
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
С 12 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
108 325,0
С 7,5 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
18
11-37 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (КСТ)
N-11, Р-37
тонна
98 036,0
10-34 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (КСТ)
N-10, Р-34
19
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
тонна
84 375,0
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 15:15:15 маркалы
N 15 P 15 K 15
15:15:15 нитроаммофоска, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 16:16:16 маркалы
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска NPK 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
16:16:16 нитроаммофоска, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 17:17:17 маркалы
N- 17, P-17, K-17
16:16:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 7:7:7 маркалы
N- 7, P-7, K-7
8:24:24 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 8, P-24, K-24
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 маркалы-қосу 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 9-25-25 диаммофоска маркалы
N- 9, P-25, K-25
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N- 10, P-20, K-20
17:0,1:28 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 маркалы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N 10 P 20 K 20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 12:32:12 маркалы
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
8-20-30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы- калийлі тыңайтқыш, 8:20:30 маркалы
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 8:19:29 маркалы
N-8, P-19, K-29
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска маркалы: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
NPK 20-10-10 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20 P 10 K 10
Нитроаммофоска маркалы: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
NPK 24-6-12 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-24, P-6, K-12
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
20
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+В маркалы

Haifa UP, фосфат мочевины (17.5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
килограмм
321,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N10, P 46
тонна
92 812,5
N12, P 52
Аммофос марка 12-52
N12, P 52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь марки: 10:46:0
N-10, P-46
13
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
тонна
91 500,0
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
14
Калий хлористый
K-60
тонна
84 000,0
Калий хлористый
K2О-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О-43
Калий хлористый
K2О-45
Хлорид калия марки Solumop
K2О-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2О-61%
15
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
тонна
160 000,0
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О -50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, SO3- 45
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2О-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-50
Сульфат калия
K2О-51
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Сложные удобрения
16
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
тонна
25 750,0
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
108 325,0
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
18
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
98 036,0
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
84 375,0
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK
16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-плюс 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 9-25-25
N- 9, P-25, K-25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK
16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
N 20 P 10 K 10
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
20
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В

N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
100 000,0
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+Zn маркалы
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
16:16:16+BCMZ маркалы нитроаммофоска NPK
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+Zn маркалы
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK 20-10-10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
NPК(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
NPК(S)13-17-17(6) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6
NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+B маркалы
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
8:24:24 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
21:0,1:21 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6

N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
100 000,0
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6

15:24:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
тонна
100 446,0
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
Фертим (КМУ Фертим) NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы кешенді минералды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Құрамында күкірті бар азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
22

Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
100 446,0
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Комплексные минеральные удобрения Фертим (КМУ Фертим) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-16, P-20, S-12
22

Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш, 20:20+В маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
150 000,0
Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш, 20:20+ВMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш, 20:20+Zn маркалы
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш, 20:20+BCMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23
Құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (NPКS-тыңайтқыш), Г маркалы

Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
150 000,0
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение (NPКS-удобрение), марка Г

KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2О-55, MgО-5
тонна
175 000,0
Микротыңайтқыштар
33
Күрделі аралас микроэлементтері бар "Биобарс-М" биотыңайтқышы
N – 2-5 %; P2О5 – 0,66–1,6 %; К2О – 2–5 %; S – 0,66–1,6 %; B - 0,10; Fe2O3 - 0,15; Co - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Mo - 0,01; Zn - 0,10
литр
2 232,1
34
YaraLiva Calcinit тыңайтқышы (кальций нитраты)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
167 500,0
YaraLivaТМ Сalcinit кальций нитраты
Концентрацияланған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
35
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
576 000,0
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2О-55, MgО-5
тонна
175 000,0
Микроудобрения
33
Биоудобрение "Биобарс-М" с микроэлементами сложно-смешанное
N – 2-5 %; P2О5 – 0,66–1,6 %; К2О – 2–5 %; S – 0,66–1,6 %; B - 0,10; Fe2O3 - 0,15; Co - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Mo - 0,01; Zn - 0,10
литр
2 232,1
34
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
167 500,0
Нитрат кальция YaraLivaТМ Сalcinit
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
35
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
576 000,0
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38

3 450,0
60
"Әмбебап" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375,0
61
"Рост" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
литр
3 375,0
62
"Дәнді" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
литр
3 375,0
63
"Майлы" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
литр
3 375,0
64
"Қызылша" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0, N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
литр
3 375,0
65
"Жүгері" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
литр
3 375,0
66
"Жүгері үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
67
"Майлы үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
68
"Дәнді үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
69
"Бұршақты үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

3 450,0
60
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375,0
61
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
литр
3 375,0
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
литр
3 375,0
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
литр
3 375,0
64
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0, N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
литр
3 375,0
65
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
литр
3 375,0
66
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
67
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
68
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
70
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
71
"Қызылша үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
литр

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
70
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
71
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
литр

3 150,0
72
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
360 000,0
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 15:15:30+1,5MgO+МЭ

3 150,0
72
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
360 000,0
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 20:20:20+3MgO+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марка 20:20:20+3MgO+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02,
Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004

1 147,4
86
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
522,1
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, P2O5-40, K2O-13, SO3-3, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,02
Мастер (Master) 15:5:30+2 тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

1 147,4
86
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
522,1
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, P2O5-40, K2O-13, SO3-3, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,02
Удобрение Мастер (Master) 15:5:30+2
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,06
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, P2O5-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,03
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20) тыңайтқышы
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,04
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,05
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, P2O5-6, K2O-18, SO3-29, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,07
87
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
859,4
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, P2O5-54, K2O-10, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)

АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,06
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, P2O5-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,03
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,04
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,05
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, P2O5-6, K2O-18, SO3-29, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,07
87
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
859,4
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, P2O5-54, K2O-10, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)

Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, P2O5-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
88
Радифарм (Radifarm) тыңайтқышы
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), дәрумендер, сапониндер, бетаин, ақуыздар, аминқышқылдар
литр

Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, P2O5-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
88
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), витамины, сапонин, бетаин, белки, аминокислоты
литр

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 20-10-20

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
142
Growfert кешенді тыңайтқышы маркасы: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
625,0
143
0-40-40 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
142
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
625,0
143
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

862,5
184
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; Мо - 0,002%; аминқышқылдар – 5,19 %; органикалық қышқылдар – 5,30 %; полисахаридтер – 0,00379 %; фитогормондар – 0,00043 %; гумин қышқылдары – 0,25 %, фульвоқышқылдары– 0,045 %
литр
962,5
185
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминқышқылдар – 1,5 %; моносахаридтер – 0,00368 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 112,5
186
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминқышқылдар – 1,39 %; органикалық қышқылдар – 7,20%; моносахаридтер – 0,00329 %; фитогормондар – 0,00038 %
литр
912,5
187
Нановит Моно Мыс
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминқышқылдар – 2,68 %; органикалық қышқылдар – 6,20 %; моносахаридтер – 0,00397 %; фитогормондар – 0,00045 %
литр
812,5
188
Нановит Моно Мырыш
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминқышқылдар – 2,78 %; органикалық қышқылдар – 8,35 %; моносахаридтер – 0,00385%; фитогормондар – 0,00044 %
литр
862,5
189
Нановит Кальцийлі
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминқышқылдар – 0,78 %; органикалық қышқылдар – 0,10 %; полисахаридтер – 0,00347 %; фитогормондар – 0,0004 %
литр
912,5
190
Нановит Фосфорлы
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминқышқылдар – 0,08 %; органикалық қышқылдар – 4,5 %; полисахаридтер – 0,00365 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 362,5
191
Нановит Молибден
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминқышқылдар – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
литр
1 262,5
192
Нановит Амино Макс
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминқышқылдар – 35,0 %; моносахаридтер – 0,1 %; фитогормондар – 0,012 %
литр
2 062,5
193
3:18:18 маркалы Нановит Терра
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,030 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
837,5
5:20:5 маркалы Нановит Терра
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,010 %; SO3 – 0,010 %; В – 0,020 %; Cu – 0,040 %; ; Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %; Zn – 0,010 %;, Si–0,010 %; Co – 0,001 %
9:18:9 маркалы Нановит Терра
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %

862,5
184
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; Мо - 0,002%; аминокислоты – 5,19 %; органические кислоты – 5,30 %; полисахариды – 0,00379 %; фитогормоны – 0,00043 %; гуминовые кислоты – 0,25 %, фульвокислоты – 0,045 %
литр
962,5
185
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 112,5
186
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
литр
912,5
187
Нановит Моно Медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кислоты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %
литр
812,5
188
Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
литр
862,5
189
Нановит Кальциевый
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; полисахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
литр
912,5
190
Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические кислоты – 4,5 %; полисахариды – 0,00365 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 362,5
191
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
литр
1 262,5
192
Нановит Амино Макс
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
литр
2 062,5
193
Нановит Терра марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,030 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
837,5
Нановит Терра марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,010 %; SO3 – 0,010 %; В – 0,020 %; Cu – 0,040 %; ; Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %; Zn – 0,010 %;, Si–0,010 %; Co – 0,001 %
Нановит Терра марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %

гумин қышқылдарының калий тұздары -14%, тұздары -4%
литр
1 384,0
221
Фульвогумат тыңайтқышы, Биостарт маркасы
гумин қышқылдарының калий тұздары -45%, биокатализатор < 50
килограмм
35 714,5
222
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, P2O5-12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
1 160,0
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, P2O5-45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%

калийные соли гуминовых кислот-14%, калийные соли фульвовых кислот-4%
литр
1 384,0
221
Удобрение Фульвогумат, марки Биостарт
калийные соли гуминовых кислот-45%, биокатализатор < 50
килограмм
35 714,5
222
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, P2O5-12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
1 160,0
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, P2O5-45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%

Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
223
Novalon 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
522 321,0
Novalon 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
Novalon 13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%+ME
224
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
577 200,0
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
225
Powerfol B SP
B-17
килограмм
1 114,5
226
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
967,0
227
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминқышқылдар-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
литр
2 970,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминқышқылдар-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминқышқылдар-0,8; ауксиндер -0,68; цитокининдер -0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминқышқылдар-0,8; ауксиндер -0,41; ауксиндер -0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминқышқылдар-5,1; цитокининдер - 0,025, ауксиндер -8,8
228
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,0
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23

Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
223
Novalon 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
522 321,0
Novalon 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
Novalon 13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%+ME
224
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
577 200,0
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
225
Powerfol B SP
B-17
килограмм
1 114,5
226
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
967,0
227
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
литр
2 970,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,41; ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминокислоты-5,1; цитокинины - 0,025, ауксины-8,8
228
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,0
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23

Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Poly-Feed 9.0.1. еритін NPK тыңайтқышы, Аммоний Нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
Poly-Feed 10.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Аммоний нитратымен. Формуласы Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
229
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
700 000,0
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-18-18+ME

Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
229
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
700 000,0
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

Ростолон тыңайтқышы маркасы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

Ростолон тыңайтқышы маркасы:14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20

Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20

278
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
литр
756,5
279
AryAmin С / Ариамин С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминқышқылдар-7,5
литр
4 005,0
280
Vitalroot тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
281
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
литр
4 400,0
282
Tonivit тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
283
Humasporin тыңайтқышы
N органикалық-0,25, гумин қышқылдары -9,6, гидроксикарбон қышқылдары -2,4, бактериялық штаммдардың сублимацияланған қоспасы
литр
2 288,0
284
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
K2O агентпен-16, P2O5 агентпен -6, гидроксикарбон қышқылдары -20, аминқышқылдар-4
литр
2 539,7
285
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
N жалпы - 20, соның ішінде органикалық-2, соның ішінде несепнәрлі -18, гумин қышқылдары (гуматтар)-6, гидроксикарбон қышқылдары-2, аминқышқылдар-6
литр
1 164,0
286
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқышы
N жалпы - 8, соның ішінде органикалық-2, соның ішінде несепнәрлі - 6, Сu агентпен- 3,5, Mn агентпен -3,5, Zn агентпен -0,25, гидроксикарбон қышқылдары-18, аминқышқылдар-8
литр
2 116,4
287
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқышы
N жалпы - 6, N органикалық - 2, N несепнәрлі - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбон қышқылдары-20, аминқышқылдар-8
литр
1 600,0
288
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
N жалпы - 15, соның ішінде органикалық-2, соның ішінде несепнәрлі - 1, соның ішінде нитратты - 12, Zn агентпен -12, гидроксикарбон қышқылдары-18, аминқышқылдар-8
литр
2 116,4
289
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
N жалпы - 12, соның ішінде органикалық - 2, несепнәрлі - 10, MgO агентпен - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо агентпен - 0,1, Cu агентпен - 0,8, Fe агентпен - 5, Mn агентпен - 2,5
литр
3 174,6
290
Reasil micro Amino B/Mo Humic
N жалпы - 10, соның ішінде органикалық - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо агентпен - 1, гумин қышқылдары (гуматтар) - 4, гидроксикарбон қышқылдары-4, аминқышқылдар-4
литр
2 539,7
291
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіру үшін Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық - 1,5, Р2О5 - 1,5, К2О - 1,5, жалпы органикалық заттар - 75-80, жалпы гумин сығындысы - 90-95, гумин қышқылдары табиғи - 54-56, гумин қышқылдары (калий тұздары) - 40, табиғи фульвоқышқылдары - 4-6
литр
886,6
292
Органикалық егіншілік үшін Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық - 1,2-1,7, жалпы органикалық зат - 80-85, жалпы гумин сығындысы - 90-95, табиғи гумин қышқылдары - 95-96, табиғи фульвоқышқылдар - 4-5, гидроксикарбон қышқылдары-16, аминқышқылдар-8
литр

278
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
литр
756,5
279
AryAmin С / Ариамин С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
литр
4 005,0
280
Удобрение Vitalroot
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
281
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
литр
4 400,0
282
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
283
Удобрение Humasporin
N органический-0,25, гуминовые кислоты-9,6, гидроксикарбоновые кислоты-2,4, сублимированная смесь бактериальных штаммов
литр
2 288,0
284
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
литр
2 539,7
285
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий - 20, в том числе органический-2, в том числе мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
литр
1 164,0
286
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий - 8, в том числе органический-2, в том числе Мочевинный - 6, Сu с агентом- 3,5, Mn с агентом -3,5, Zn с агентом -0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
литр
2 116,4
287
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий - 6, N органический - 2, N мочевинный - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
литр
1 600,0
288
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий - 15, в том числе органический-2, в том числе мочевинный - 1, в том числе нитратный - 12, Zn с агентом -12, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
литр
2 116,4
289
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий - 12, в том числе органический - 2, мочевинный - 10, MgO с агентом - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо с агентом - 0,1, Cu с агентом - 0,8, Fe с агентом - 5, Mn с агентом - 2,5
литр
3 174,6
290
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий - 10, в том числе органический - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
литр
2 539,7
291
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический - 1,5, Р2О5 - 1,5, К2О - 1,5, общее органическое вещество - 75-80, общий гуминовый экстракт - 90-95, гуминовые кислоты природные - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) - 40, фульвокислоты природные - 4-6
литр
886,6
292
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
N органический - 1,2-1,7, общее органическое вещество - 80-85, общий гуминовый экстракт - 90-95, гуминовые кислоты природные - 95-96, фульвокислоты природные - 4-5, гидроксикарбоновые кислоты-16, аминокислоты-8
литр

CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, N - 3, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02
382
Haf Alfa 30%
N -3,5, Mn - 1,5, Zn - 1,5
литр
3 050,0
Haf Plus
N -5, B - 0,2, KP - 0,05, Fe - 0,1, Mn - 0,05, Zn - 0,07
383
Nutri Boost
N-10, P-45, S-5, Zn-1
тонна
650 000,0
384
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
тонна
210 000,0
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқыш
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9

CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, N - 3, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02
382
Haf Alfa 30%
N -3,5, Mn - 1,5, Zn - 1,5
литр
3 050,0
Haf Plus
N -5, B - 0,2, KP - 0,05, Fe - 0,1, Mn - 0,05, Zn - 0,07
383
Nutri Boost
N-10, P-45, S-5, Zn-1
тонна
650 000,0
384
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
тонна
210 000,0
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9

385
NP 16:20 + 12% S + 0.05% B маркалы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12, B-0,05
тонна
215 000,0
386
NutriMap
N-10, P-40, Ca-2, S-4, Zn-0,1
тонна
285 000,0
387
"Оракул" кешенді минералды тыңайтқыш маркасы: "Оракул мультикешен"
N – 18, P2O5 – 0,66, K2O – 4,4, SO3 - 3,6, Cu – 0,8, Zn – 0,8, B – 0,6, Fe – 0,6, Mn – 0,6, Mo –0,012, Co – 0,005, колофермин
литр
2 580,0
388
Оракул колофермин бор маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
B – 15,5, колофермин (соның ішінде N – 6,0, колофермин – 28)
литр
2 580,0
389
Оракул колофермин мырыш маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Zn – 12, колофермин (соның ішінде N – 5,2, SO3 – 7,3, аминқышқылдар – 28,1)
литр
2 580,0
390
"Оракул күкірт актив" маркалы "Оракул" кешенді минералды тыңайтқыш
SO3 – 7,6, колофермин (соның ішінде N – 11,5, Na2O – 19,7)
литр
2 580,0
391
Оракул колофермин мыс маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Cu – 10, колофермин (соның ішінде N – 8,9, SO3 – 12,6, коламин – 20)
литр
2 580,0
392
Оракул колофермин темір маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Fe – 6,5, колофермин (соның ішінде N – 7,3, SO3 – 9,3, аминқышқылдар – 8,9)
литр
2 580,0
393
Оракул колофермин марганец маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Mn – 5, колофермин (соның ішінде N – 3, SO3 – 7,5, аминқышқылдар – 13,9)
литр
2 580,0
394
"Оракул тұқым" маркалы "Оракул" кешенді минералды тыңайтқыш
N – 2,0, P2O5 – 9,9, K2O – 6,5, SO3 – 5,7, Fe – 1,5, Mn – 1,5, Cu – 0,54, Zn – 0,54, B – 0,18, Mo – 0,04, Co – 0,001, колофермин
литр
2 580,0
395
Оракул колофермин молибден маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Mo – 13, колофермин (соның ішінде N – 7,1, аминқышқылдар – 20,3)
литр
9 359,5
396
Terra Nova 12-12-36+ME
N-12%, NH4-N- 2%, NH2-N-10%,Р2О5-12%, К2О-36%, Сu-0,05 %, Fe-0,05%, Мn- 0,05 %, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
килограмм
600,0
Terra Nova 13-40-13 +МE
N-13%, NH4N- 8%, NH2-N-2%,Р2О5-40%, К2О-13%, Cu-0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001 %, Zn-0,05%
Terra Nova 7-7-40 +МE
N-7%, NH4-N-4%, NH2-N-3%,Р2О5-7%, К2О-40%, Сu-0,05%, Fe-0,05%, Мn- 0,05%, Мо-0,001%, Zn-0,05%
Terra Nova 20-20-20 +МE
N-20%, NH4-N- 4%, NO3-N-43%, NH2-N-13%,Р2О5-20%, К2О-20%, Сu -0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
397
"Азот" сауда маркалы "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 30%; P - 2,5%; K - 4,2%; Mn - 0,05%; Mg - 0,5%; Mo - 0,1%; Co - 0,05%; S - 2,5%; Cu - 0,2%; B - 0,05%; Zn - 0,3%; Se - 0,05%; Fe - 0,1%
литр
2 450,0
398
"Калий" сауда маркалы "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 3%; P - 7%; K - 15%; S - 5%; Mg - 2%; Zn - 0,1%; Cu - 0,2%; Fe - 0,1%; Mn - 0,05%; Mo - 0,05%; B - 0,05%
литр
2 450,0
399
"Трио" сауда маркалы "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 4%; P - 7%; K - 1%; S - 9,5%; Mg - 2,3%; Zn - 2,5%; Fe - 0,4%; Mn - 0,4%; Mo - 0,2%; Cu - 2%; Со - 0,11%, Ni - 0,0006%; аминқышқылдар - 15%
литр

385
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
тонна
215 000,0
386
NutriMap
N-10, P-40, Ca-2, S-4, Zn-0,1
тонна
285 000,0
387
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки: "Оракул мультикомплекс"
N – 18, P2O5 – 0,66, K2O – 4,4, SO3 - 3,6, Cu – 0,8, Zn – 0,8, B – 0,6, Fe – 0,6, Mn – 0,6, Mo –0,012, Co – 0,005, колофермин
литр
2 580,0
388
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин бора
B – 15,5, колофермин (в том числе N – 6,0, колофермин – 28)
литр
2 580,0
389
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин цинка
Zn – 12, колофермин (в том числе N – 5,2, SO3 – 7,3, аминокислоты – 28,1)
литр
2 580,0
390
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул сера актив"
SO3 – 7,6, колофермин (в том числе N – 11,5, Na2O – 19,7)
литр
2 580,0
391
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин меди
Cu – 10, колофермин (в том числе N – 8,9, SO3 – 12,6, коламин – 20)
литр
2 580,0
392
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин железа
Fe – 6,5, колофермин (в том числе N – 7,3, SO3 – 9,3, аминокислоты – 8,9)
литр
2 580,0
393
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин марганца
Mn – 5, колофермин (в том числе N – 3, SO3 – 7,5, аминокислоты – 13,9)
литр
2 580,0
394
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул семена"
N – 2,0, P2O5 – 9,9, K2O – 6,5, SO3 – 5,7, Fe – 1,5, Mn – 1,5, Cu – 0,54, Zn – 0,54, B – 0,18, Mo – 0,04, Co – 0,001, колофермин
литр
2 580,0
395
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин молибдена
Mo – 13, колофермин (в том числе N – 7,1, аминокислоты – 20,3)
литр
9 359,5
396
Terra Nova 12-12-36+ME
N-12%, NH4-N- 2%, NH2-N-10%,Р2О5-12%, К2О-36%, Сu-0,05 %, Fe-0,05%, Мn- 0,05 %, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
килограмм
600,0
Terra Nova 13-40-13 +МE
N-13%, NH4N- 8%, NH2-N-2%,Р2О5-40%, К2О-13%, Cu-0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001 %, Zn-0,05%
Terra Nova 7-7-40 +МE
N-7%, NH4-N-4%, NH2-N-3%,Р2О5-7%, К2О-40%, Сu-0,05%, Fe-0,05%, Мn- 0,05%, Мо-0,001%, Zn-0,05%
Terra Nova 20-20-20 +МE
N-20%, NH4-N- 4%, NO3-N-43%, NH2-N-13%,Р2О5-20%, К2О-20%, Сu -0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
397
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Азот"
N - 30%; P - 2,5%; K - 4,2%; Mn - 0,05%; Mg - 0,5%; Mo - 0,1%; Co - 0,05%; S - 2,5%; Cu - 0,2%; B - 0,05%; Zn - 0,3%; Se - 0,05%; Fe - 0,1%
литр
2 450,0
398
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Калий"
N - 3%; P - 7%; K - 15%; S - 5%; Mg - 2%; Zn - 0,1%; Cu - 0,2%; Fe - 0,1%; Mn - 0,05%; Mo - 0,05%; B - 0,05%
литр
2 450,0
399
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Трио"
N - 4%; P - 7%; K - 1%; S - 9,5%; Mg - 2,3%; Zn - 2,5%; Fe - 0,4%; Mn - 0,4%; Mo - 0,2%; Cu - 2%; Со - 0,11%, Ni - 0,0006%; аминокислоты - 15%
литр

3 236,64
480
Qadam Ferti Unileaf тыңайтқышы
бос аминоқышқылдар – 4%; жалпы азот (N) – 4%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 6%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 2%; полисахаридтер – 12%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,4%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,2%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,2%
литр
2 041,75
481
Qadam Ferti pH control тыңайтқышы
жалпы азот (N) – 3%, соның ішінде амидті азот (NH2) – 3%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 15%; иондық емес ББЗ – 25%
литр
2 408,25
482
Qadam Ferti Boromax тыңайтқышы
бос аминқышқылдары – 2%; жалпы азот (N) – 3,2%; суда еритін бор (В) – 6%
литр
1 764,37
483
Qadam Ferti Aqualeaf 20-20-20
жалпы азот (N) – 20%, соның ішінде нитратты азот (NO3) – 2%, амидті азот (NH2) – 14%, аммонийлі азот (NH4) – 4%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 20%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 004,53
484
Qadam Ferti Aqualeaf 10-52-10
жалпы азот (N) – 10%, соның ішінде аммонийлі азот (NH4) – 10%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 10%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 098,91
485
Qadam Ferti Aqualeaf 25-5-5
жалпы азот (N) – 25%, о.і. амидті азот (NH2) – 12%, аммонийлі азот (NH4) – 13%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 5%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 084,77
486
Qadam Ferti Aqualeaf 10-10-40
жалпы азот (N) – 10%, соның ішінде нитратты азот (NO3) – 4%, амидті азот (NH2) – 4%, аммонийлі азот (NH4) – 2%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 40%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%;
килограмм
985,0
487
Qadam Ferti Silimax тыңайтқышы
суда еритін калий оксиді (К2О) – 15%; суда еритін калий диоксиді (SiO2) – 10%
литр

3 236,64
480
Удобрение Qadam Ferti Unileaf
свободные аминокислоты – 4%; общий азот (N) – 4%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 6%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 2%; полисахариды – 12%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
литр
2 041,75
481
Удобрение Qadam Ferti pH control
общий азот (N) – 3%, в том числе амидный азот (NH2) – 3%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 15%; не-ионный ПАВ – 25%
литр
2 408,25
482
Удобрение Qadam Ferti Boromax
свободные аминокислоты – 2%; общий азот (N) – 3,2%; водорастворимый бор (В) – 6%
литр
1 764,37
483
Qadam Ferti Aqualeaf 20-20-20
общий азот (N) – 20%, в том числе нитратный азот (NO3) – 2%, амидный азот (NH2) – 14%, аммонийный азот (NH4) – 4%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 20%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 20%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 004,53
484
Qadam Ferti Aqualeaf 10-52-10
общий азот (N) – 10%, в том числе аммонийный азот (NH4) – 10%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 52%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 10%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 098,91
485
Qadam Ferti Aqualeaf 25-5-5
общий азот (N) – 25%, в том числе. амидный азот (NH2) – 12%, аммонийный азот (NH4) – 13%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 5%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 5%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 084,77
486
Qadam Ferti Aqualeaf 10-10-40
общий азот (N) – 10%, в том числе нитратный азот (NO3) – 4%, амидный азот (NH2) – 4%, аммонийный азот (NH4) – 2%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 10%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 40%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%;
килограмм
985,0
487
Удобрение Qadam Ferti Silimax
водорастворимый оксид калия (К2О) – 15%; водорастворимый диоксид калия (SiO2) – 10%
литр