Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/220-VI "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 19/162-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қыркүйекте № 29729 болып тіркелді. Күші жойылды -Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 9 сәуірдегі № 20/171-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.04.2025 № 20/171-VIII шешімімен (2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс).
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/220-VI "Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға эмиссияға төлемақы мөлшерлемелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5626 нөмірімен тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 576-бабының 8-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шығыс Қазақстан облысының қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/220-VI "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 сентября 2022 года № 19/162-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2022 года № 29729. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 апреля 2025 года № 20/171-VIII
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.04.2025 № 20/171-VIII (вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию).
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду Восточно-Казахстанской области" от 12 апреля 2018 года № 19/220-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5626) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду Восточно-Казахстанской области";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:"
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду Восточно-Казахстанской области согласно приложению 1.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Д. Рыпаков
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата