Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/219-V "Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінде жануарларды асырау қағидаларын, Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінде ауыл шаруашылығы жануарларын асырау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 19/167-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қыркүйекте № 29730 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/219-V "Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінде жануарларды асырау қағидаларын, Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінде ауыл шаруашылығы жануарларын асырау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3312 нөмірімен тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шығыс Қазақстан облысының елді мекендерінде ауыл шаруашылығы жануарларын асырау қағидаларында:
4-тармақта:
2) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
Хатшысы Д. Рыпаков

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/219-V "Об утверждении Правил содержания животных в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области, Правил содержания сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 сентября 2022 года № 19/167-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2022 года № 29730
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/219-V "Об утверждении Правил содержания животных в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области, Правил содержания сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3312) следующее изменение:
в Правилах содержания сельскохозяйственных животных в населенных пунктах Восточно-Казахстанской области, утвержденных указанным решением:
в пункте 4:
подпункт 2) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
Восточно-Казахстанского областного маслихата Д. Рыпаков