Шығыс Қазақстан облысының Самар ауданы және Тарбағатай ауданы шекараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 қарашадағы № 273 бірлескен қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 4 қарашадағы № 20/183-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қарашада № 30429 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 2) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданының шекарасы жалпы ауданы 547 600 гектар болып белгіленсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының шекарасы жалпы ауданы 1 017 000 гектар болып белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Д. Рыпаков

Об установлении границ района Самар и Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
Совместные постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 4 ноября 2022 года № 273 и решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 ноября 2022 года № 20/183-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 ноября 2022 года № 30429
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы района Самар Восточно-Казахстанской области общей площадью 547 600 гектар.
2. Установить границы Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области общей площадью 1 017 000 гектар.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Д. Рыпаков