Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 16 мамырдағы № 793 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 10 маусымда № 28433 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 914 қаулысы.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 10.11.2023 № 914 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. "Семей қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды белгілеу туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 722 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7149 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғанынан кейін Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Семей қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы әкімі Б. Байахметов
Семей қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 16 мамырдағы
№ 793 қаулысына қосымша
Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с№
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы
(шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге
асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Юность көшесі,
№ 25 ғимараттың
сол жағынан
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік
тауарлары
"Наурыз" дүкені
2.
Красин көшесі,
№ 70 ғимаратқа қарама-қарсы
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Мария" дүкені
3.
Лебаев көшесі,

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 16 мая 2022 года № 793. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2022 года № 28433. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 10 ноября 2023 года № 914.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей области Абай от 10.11.2023 № 914 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Семей от 1 июня 2020 года № 722 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7149).
3. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства города Семей Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Семей.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Б. Байахметов
Приложение к постановлению
акимата города Семей
от 16 мая 2022 года № 793
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей
п/п
Точное
месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный
метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты
общественного
питания)
1.
улица Юности, слева от здания № 25
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
магазин "Наурыз"
2.
улица Красина, напротив здания № 70
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
магазин "Мария"
3.
улица Лебаева, справа от здания

№ 1/2 ғимараттың оң жағынан
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
4.
Восход кенті,
Рудная көшесі,
№ 18 ғимараттың оң
жағынан
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
5.
Юность көшесі, № 23 "В" ғимараттың оң жағынан
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
6.
Восточный кенті,
Көшкінбаева
көшесі, № 35 "А"
ғимараттың оң
жағынан
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Светлана" дүкені
7.
Сәтпаев көшесі,
№ 134 ғимаратқа қарама-қарсы
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Леди" дүкені
8.
Холодный ключ кенті, № 7 "А" ғимаратына
қарама-қарсы
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Жансая" дүкені
9.
Қаржаубайұлы
көшесі, № 259 "В"
ғимараттың оң
жағынан
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Нұр" дүкені
10.
Кәрменов көшесі,
№ 61 "А" ғимараттың сол жағынан
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Бәйтерек" дүкені
11.
Степной кенті,
№ 12 "Д" ғимаратына
қарама-қарсы
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
12.
Комсомольский кенті, Гурьевская көшесі, "Ахметов" жанар - жағармай құю стансасының ғимаратына
қарама-қарсы
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
жоқ
13.
1 ықшамаудан,
№ 7 "А" ғимаратына
қарама-қарсы
10 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік тауарлары
"Роза" кафесі

№ 1/2
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
4.
поселок Восход, улица Рудная,
справа от здания
№ 18
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
5.
улица Юности, справа от здания № 23 "В"
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
6.
поселок Восточный, улица Кошкинбаевой, справа от здания
№ 35 "А"
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
магазин "Светлана"
7.
улица Сатпаева, напротив здания
№ 134
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
магазин "Леди"
8.
поселок Холодный ключ, напротив здания № 7 "А"
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
магазин "Жансая"
9.
улица
Каржаубайулы, справа от здания
№ 259 "В"
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
магазин "Нур"
10.
улица
Карменова, слева от здания № 61 "А"
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
магазин "Байтерек"
11.
поселок Степной, напротив здания
№ 12 "Д"
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
12.
поселок Комсомольский, улица Гурьевская, напротив автозаправочной станции "Ахметов"
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
отсутствует
13.
1 микрорайон, напротив здания
№ 7 "А"
10 квадратных метров
5 лет
продовольственные товары
кафе "Роза"