Курчатов қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2022 жылға арналған туристік жарнаның ставкаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы № 14/100-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27286 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылдың 1 қаңтарынан 31 желтоқсан аралығында туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемесінің құны 0 (нөл) пайызға бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Б. Тажиев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по городу Курчатов
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2022 года № 14/100-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27286
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года № 787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Курчатовского городского маслихата Б. Тажиев