1000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесін төмендету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2022 жылғы 31 тамыздағы № 17/3-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 қыркүйекте № 29383 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 531-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1000 шаршы метрден асатын үй жанындағы жер учаскелеріне базалық салық мөлшерлемесі 1 шаршы метр үшін 6,00 теңгеден 0,20 теңгеге дейін төмендетілсін.
2. Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 19/18-VI "1000 шаршы метрден асатын үй іргесіндегі жер учаскелеріне салынатын базалық салық мөлшерлемесін төмендету туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5557 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының хатшысы Е. Нужных

О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 августа 2022 года № 17/3-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2022 года № 29383
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 531 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Снизить базовую ставку налога на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров с 6,00 до 0,20 тенге за 1 квадратный метр.
2. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 12 марта 2018 года № 19/18-VI "О снижении базовой налоговой ставки на придомовые земельные участки, превышающие 1000 квадратных метров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5557).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Риддерского городского маслихата Е. Нужных