Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/2-VI "Риддер қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 19/9-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қазандағы № 30046 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының "Риддер қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/2-VI шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5598 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының хатшысы Е. Нужных

О признании утратившим силу решения Риддерского городского маслихата от 27 марта 2018 года № 20/2-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Риддера"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2022 года № 19/9-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2022 года № 30046
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Риддера" от 27 марта 2018 года №20/2-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5598).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Риддерского городского маслихата Е. Нужных