Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қарашада № 30440 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 2023 жылғы 21 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 21.02.2023 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2)тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына, Риддер қаласының төтенше жағдайдың алдын алу және оны жою жөніндегі комиссиясының 2022 жылғы 6 қарашадағы кезектен тыс отырысының № 7 хаттамасына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Риддер қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға басшылық жасауды және жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу өзіме қалдырылсын.
3. "Риддер қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы шешімнің мемлекеттік тіркелуін;
2) Риддер қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында осы шешімді орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Горьковой

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера
Решение акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 7 ноября 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 ноября 2022 года № 30440. Утратило силу решением акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 21 февраля 2023 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 21.02.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации города Риддера от 6 ноября 2022 года № 7, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Риддера.
2. Руководство ликвидацией чрезвычайной ситуации техногенного характера и проведение мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба оставить за собой.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Риддера" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Риддера.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддер Д. Горьковой