Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қарашадағы № 14/3-VІІ "Абай ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 мамырдағы № 22/4-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 мамырда № 28175 болып тіркелді
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының "Абай ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 3 қарашадағы № 14/3-VІІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25141 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қосымшасында:
6 және 7 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу үшін қажетті құжаттардың тізбесі шығындарды өтеу Қағидаларының 3-қосымшасына сәйкес ұсынылады, ал қандастар үшін – жеке басын сәйкестендіру үшін қандас куәлігі ұсынылады.
7. Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшері әр мүгедек балаға оқу жылына ай сайын төрт айлық есептік көрсеткішке тең.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 3 ноября 2021 года № 14/3-VІІ "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Абайском районе"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17 мая 2022 года № 22/4-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 мая 2022 года № 28175
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Абайском районе" от 3 ноября 2021 года № 14/3-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25141) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
пункты 6 и 7 изложить в новой редакции:
"6. Перечень документов необходимых для возмещения затрат на обучение предоставляется согласно приложению 3 к Правилам возмещения затрат, а для кандасов - удостоверение кандаса для идентификации личности.
7. Размер возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями, из числа инвалидов, по индивидуальному учебному плану равен четырем месячным расчетным показателям на каждого ребенка - инвалида ежемесячно в течение учебного года.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Е. Лдибаев