Абай облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округінің Беген ауылы мен Беген орман шаруашылығының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 маусымда № 28636 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Беген, Беген орман шаруашылығы ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі Беген ауылының "1 Май" көшесі "Бауыржан Момышұлы" көшесі болып қайта аталсын.
2. Абай облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округінің Беген орман шаруашылығы ауылының "Ленин" көшесі "Қарағайлы" көшесі болып қайта аталсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Беген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Беген ауылдық округінің әкімі Н. Асылгожин

О переименовании улиц села Бегень и Бегенского лесхоза Бегенского сельского округа Бескарагайского района области Абай
Решение акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июня 2022 года № 28636
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 декабря 2020 года и учитывая мнение жителей сел Бегень, Бегенский лесхоз, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "1 Мая" на улицу "Бауыржан Момышұлы" села Бегень Бегенского сельского округа Бескарагайского района области Абай.
2. Переименовать улицу "Ленина" на улицу "Қарағайлы" села Бегенский лесхоз Бегенского сельского округа Бескарагайского района области Абай.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бегенского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Бегенского сельского округа Н. Асылгожин