Абай облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің Бородулиха ауылының көшелерін қайта атау туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 2 тамыздағы № 8 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 тамызда № 29054 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бородулиха ауылы халқының пікірін ескере отырып және Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округі Бородулиха ауылының көшелері қайта аталсын:
Колхозная көшесін Қажымұқан көшесіне;
КСХТ көшесін Дінмұхамед Қонаев көшесіне;
Короткая көшесін Иван Косенков көшесіне;
СТО көшесін Алтай көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бородулиха ауылдық округінің әкімі Б. Садыкова

О переименовании улиц села Бородулиха Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района области Абай
Решение акима Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 2 августа 2022 года № 8. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 августа 2022 года № 29054
В соответствии с подпунктом 4) cтатьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бородулиха и на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Бородулиха Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района области Абай:
улицу Колхозная на улицу Қажымұқан;
улицу КСХТ на улицу Дінмұхамед Қонаев;
улицу Короткая на улицу Иван Косенков;
улицу СТО на улицу Алтай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бородулихинского сельского округа Б. Садыкова