Шектеу іс-шараларын тоқтату және Бородулиха ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 14 қазандағы № 9 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қазандағы № 30259 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2022 жылғы 27 тамыздағы №631 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенін жүргізуге байланысты, Абай облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округі Бородулиха ауылының Лесная, Федор Середин, Тәуелсіздік, Бірлік, Тусубжанов, Пионерская көшелері, Южный шағын ауданы, Подстанция көшесі және КСХТ көшелерінің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" №4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28251 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бородулиха ауылдық округінің әкімі Б. Садыкова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Бородулихинского сельского округа от 23 мая 2022 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 14 октября 2022 года № 9. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2022 года № 30259
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 27 августа 2022 года № 631, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия на территории улиц Лесная, Федора Середина, Тәуелсіздік, Бірлік, Тусубжанова, Пионерская, микрорайон Южный, Подстанция и улицы КСХТ села Бородулиха Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района области Абай, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района от 23 мая 2022 года №4 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28251).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бородулихинского сельского округа Б. Садыкова