Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің Жезкент кентінің көшелері мен даңғылды қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі әкімінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 мамырда № 27959 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жезкент кентінің тұрғындарының пікірін ескере отырып және Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі Жезкент кентінің көшелері мен даңғылы:
60 лет КССР көшесін Дінмұхамед Қонаев көшесіне;
Комсомольская көшесін Аскен Раимханов көшесіне;
Октябрь даңғылын Абай даңғылына қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезкент кенттік округінің әкімі Ж. Ахметов

О переименовании улиц и проспекта поселка Жезкент Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 мая 2022 года № 27959
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Жезкент и на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы и проспект поселка Жезкент Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области:
улицу 60 лет КССР на улицу Дінмұхамед Қонаев;
улицу Комсомольская на улицу Аскен Раимханов;
проспект Октября на проспект Абай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жезкентского поселкового округа Ж. Ахметов